Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Árulja már el valaki, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árulja már el valaki, hogy mi szégyenli való van egy fotóba? Nem azt kértem a páromtól, hogy nyáltengerbe folyó viszonyt folytassunk a közösségi oldalakon, hanem csak egy árva képet! Ez nagy kérés?

Figyelt kérdés
Belementem abba, hogy ne legyen nagy csinnadratta a netten meg hasonló helyeken mert előző pasija után sok kellemetlen kérdés, visszhang érte. Természetesen mint normális, megértő ember elfogatta (rossz szavam nem volt) annyit kértem, hogy legalább egy közös fotó legyen, nem több. Oké majd, majd majd. Amikor csinál képet kérem szépen, hogy hadtölcsem fel az én oldalamra. Erre sorozatban a válasz: NEM! NEM! NEM! De bezzeg az igen jó és természetes, ha a saját képei alá a férfiak szíveket meg hasonló ló.....ágokat küldenek. Ennyi tolerancia nincs, hogy most én engedek és megértem, következőre adott helyzetben ő csinálja ezt. Nem dicsekvésből, meg trendiségből, like vadászás szempontjából kértem képet. Pusztán csak mert nekem jól esett volna!

#gegeg
2015. nov. 4. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Csinálj képet te és töltsd fel.
2015. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét. Nem kell ehhez engedély :)
2015. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Amikor küld, magáról képet akkor mondom neki, hogy feltöltöm! Erre hevesen elkezd tiltakozni, hogy milyen rossz a kép, ocsmány (ő szavait idézem) stb. Ha meg megteszem akkor meg raplizik mint a pulya.
2015. nov. 4. 15:35
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne legyél papucs.
2015. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pár napon belül ez a sokadik ilyen kérdésed. Mégis hány éves vagy? Nrm mindenki éli a magánéletét facebookon. Viszont az, hogy ennyire tiltakozik srm normális.
2015. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nem tartom magamat papucsnak! sőt elég keményen megmondom a véleményem neki és akárkinek.

Itt csak a toleranciáról van szó, arról hogy 1x én engedek, másik szituációban pedig ő.

Kezdem azt gyanitani, hogy vagy van még egy játékos rajtam kívül. Vagy csak nem akar válalni a nagyközönség előtt (mert egyrészt nagy a km távolság köztünk ritkán tudunk találkozni) Vagy csak a szamár szerepét töltöm be, ameddig nem jön a ló :)

2015. nov. 4. 15:43
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem tőle, hogy minden nap írja ki mennyire szeret, hiányzok meg stb. Csak egy árva képet oszt csá
2015. nov. 4. 15:45
 8/20 anonim ***** válasza:
Semelyikőtök viselkedése nem normális szerintem...
2015. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nézd, én a helyedben kitenném azt a képet és azt csinál ezek után, amit akar, nem kell a hisztinek engedni, ez csak egy kép, nem azt kérted, hogy ott éljétek az életeteket.
2015. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni, hogy ki kerdez?
2015. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!