Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Árulja már el valaki, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árulja már el valaki, hogy mi szégyenli való van egy fotóba? Nem azt kértem a páromtól, hogy nyáltengerbe folyó viszonyt folytassunk a közösségi oldalakon, hanem csak egy árva képet! Ez nagy kérés?

Figyelt kérdés
Belementem abba, hogy ne legyen nagy csinnadratta a netten meg hasonló helyeken mert előző pasija után sok kellemetlen kérdés, visszhang érte. Természetesen mint normális, megértő ember elfogatta (rossz szavam nem volt) annyit kértem, hogy legalább egy közös fotó legyen, nem több. Oké majd, majd majd. Amikor csinál képet kérem szépen, hogy hadtölcsem fel az én oldalamra. Erre sorozatban a válasz: NEM! NEM! NEM! De bezzeg az igen jó és természetes, ha a saját képei alá a férfiak szíveket meg hasonló ló.....ágokat küldenek. Ennyi tolerancia nincs, hogy most én engedek és megértem, következőre adott helyzetben ő csinálja ezt. Nem dicsekvésből, meg trendiségből, like vadászás szempontjából kértem képet. Pusztán csak mert nekem jól esett volna!

#gegeg
2015. nov. 4. 15:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
Csinálj közös képet a te telefonoddal és töltsd fel te a saját oldaladra.Jelöld is be rajta :)
2015. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Megtehetném, hogy se só, se beszéd feltöltök képet de az nem olyan. Nem olyan mint amikor egy emberek normális körülmények között megbeszélik a dolgokat. Szépen ahogy egy párkapcsolatban illik. F 21
2015. nov. 4. 18:11
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
#11-essel értek egyet. Nem kell az engedélye. Ha hisztizik ez miatt, akkor mutasson egy olyan képet, ami neki is megfelel. Ha nagyon ellenkezik, akkor az valaki más miatt van...
2015. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ja!

Küld képet priváltba, amikor mondom, hogy akkor feltöltöm erre meg kezdődik az egész cirkusz! 3 esetből 3 volt ez a forgatókönyv

2015. nov. 4. 18:26
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a cirkusszal, mondd neki hogy neked tetszik a kép, és töltsd fel.

Vagy küldjön olyan képet, ami tetszik neki. Mivel saját magáról tesz ki, biztos van neki ilyen.

2015. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

3x mondtam neki :)

3x raplizott 15 percet, hogy fel ne merjem tölteni :)

2015. nov. 4. 19:03
 17/20 anonim ***** válasza:
Röhejes vagy hogy ez a legnagyobb gondod. Azt hittem már kidobtad a csajt emiatt... :D
2015. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
Figyi, legalább kibukna, mi baja, tölts fel egy képet, ne kérj engedélyt. Aztán ha hisztizni kezd, akkor üljetek le, és magyarázza el, mi is a problémája, de ragaszkodj hozzá, hogy a kép ott marad. Gondolom, nem korhatáros fotót akarsz közzétenni. :-D
2015. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
45%

Ennyire nem lehetsz papucs. Sőt, ez már nem is papucs, hanem mamusz :D

Válassz ki egy képet, töltsd fel, aztán hadd cirkuszoljon a csaj. Majd lenyugszik.

2015. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
45%
én sem vagyok oda a facebookért meg azért, hogy mindenről képeket töltsünk fel, de szerintem elvárható lenne, hogy ha egy párt alkottok akkor legalább legyen fenn egy közös kép ami nyilvános, hogy ha mondjuk a nyálukat csorgatják a palik akkor lássák, hogy foglalt a csaj!
2015. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!