Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem szakított, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem szakított, miért keres még 2 hónap után is?

Figyelt kérdés

Persze,barátok leszünk stb.,de akkor is,miért?Én őt nem nagyon keresem ő viszont visszaemlékszik a közös dolgainkra,minden nap jó éjszakát kíván ilyenek.Ő szakítot és majdnem 2 évig voltunk együtt,32 éves azt mondta nem szeret.Lehet rájött hogy mégiscsak?


29/N


2015. okt. 1. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Na és te legalább őt levegőnek nézed, vagy lekoptatod őt?


Mert ha nem, akkor ezt azért csinálja, mert látja, hogy vevő vagy a további játékokra. És ezt addig fogja csinálni, míg te hagyod!

2015. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet. Az is lehet, hogy csak barátkozni akar.
2015. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak szexet akar,mert azt gondolja,hogy kapható vagy rá.Szüntesd meg vele a kapcsolatot,mert így rosszabb lesz.
2015. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szexet biztosan nem akar és nem is játszadozik.Ez az ami biztos.Ezért nem értem.Visszaírok neki de már nem találkozunk csak elsö pár hétben találkoztunk de megbeszéltük hogy töbet nem.Emlékekkel jön elő meg minden hülyeséggel hogy írhasson
2015. okt. 1. 14:01
 5/15 anonim ***** válasza:

"nem is játszadozik."


Akkor ez mi, ha nem játék? "Emlékekkel jön elő meg minden hülyeséggel hogy írhasson."


Te leállítottad már őt úgy, hogy pl. kopjon már le, hagyjon téged békén..stb.? Ha nem megy szép szóval, akkor menjen a drasztikus módszer.

Vagy ha hagyod magad, és még vissza is írsz neki...hát gratulálok, akkor ne is csodálkozz, hogy ír még mindig neked!

2015. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Itt az a kérdés hogy miért ír
2015. okt. 1. 14:26
 7/15 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam hogy megbánta és hiányzok neki vagy nem tudom
2015. okt. 1. 14:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha hiányoznál neki, akkor őszintén és egyenesen a tudtodra adná ezt, és nem hátulról jövős pitiáner szövegekkel bombázna téged!


Te te is rákérdezhetnél, hogy miért ír, mivel konkrét választ erre csak ő fog tudni adni, itt senki!

2015. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lehet bűntudata és azért nem mer, nem szépen lett vége és mindenki örül ennek szóval sok minden szólhat azellen hogy a szemembe nézzen
2015. okt. 1. 15:09
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként 8# te keresnéd az excsajodat ha nem éreznél semmit -eleve azért hagyod ott?szerinted mi a magyarázat?
2015. okt. 1. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!