Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem szakított, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem szakított, miért keres még 2 hónap után is?

Figyelt kérdés

Persze,barátok leszünk stb.,de akkor is,miért?Én őt nem nagyon keresem ő viszont visszaemlékszik a közös dolgainkra,minden nap jó éjszakát kíván ilyenek.Ő szakítot és majdnem 2 évig voltunk együtt,32 éves azt mondta nem szeret.Lehet rájött hogy mégiscsak?


29/N


2015. okt. 1. 13:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én nő vagyok, szóval ha eleve vége lenne egy kapcsolatomnak, NEM KERESNÉM a volt pasimat, mert biztosan okkal lett vége a kapcsolatnak.


Az érzések meg lehet azért vannak még benne, mert nem engedi el őket! 2 év azért az 2 év! De!! azért lépjünk már túl a múlton és hagyjuk már élni a másikat!


Egyébként meg találgatások helyett jó lenne, ha nyíltan neki szegeznéd ezt a kérdést, mert találgatásokból NEM LESZ MEGOLDÁS!!!

2015. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.meg nincs itt az ideje rakerdezni de nekem nagyon megbánás szagú az amit művel
2015. okt. 1. 16:32
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem keresned ha okkal lenne vége...épp erről van szó,ha okkal.és ha rájössz hogy az az ok nem is létezik?akkor csak keresed nem?
2015. okt. 1. 17:27
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez nekem már magas. :D

Okkal lett vége, és rájönnék, hogy az az ok mégsem létezik? :O


Nem, szerintem ilyen nincs, mert ezt csak az egoizmusod mondja azt, hogy az az ok mégsem létezik. Mert talán nem tudtad feldolgozni a szakítást, még merengsz a múlton, elhiszed, hogy talán van még jövő, vagy rájössz, hogy talán te rosszul döntöttél, de azt meg nem veszed számításba, hogy a másik mit akar...stb.


Nem tudom, hogy miért szakítottatok, de ha én szakítanék egy pasival biztos nem mennék újra vissza, mert ha az a kapcsolat teljesen jó lett volna, akkor el se jutottunk volna a szakításig.


Egyébként még nem voltam olyan helyzetben, mint most te, úgyhogy erről 100%-osan nem tudok véleményt alkotni hogy ilyenkor mi a helyes.

Ezt neked kell eldöntened, mivel te érzed, hogy egyáltalán működhetne-e újra, vagy sem.


Egyébként meg, mi az, hogy még nincs ideje rákérdezni erre az egészre? Most te egy mendemondát akarsz kialakítani a fejedben, hogy na vajon miért is akar ő újra kapcsolatot létesíteni veled?


Nem egyszerű tisztázni a dolgokat? Így még időt is spórolnátok. Ne játszmázzatok, inkább beszéljétek meg normálisan nyíltan őszintén a dolgokat.

2015. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 pityesz93 válasza:
megmondjam mi a szitu? :D sztem volt neki 1 csaj kilátásban de mégse jött össze és gondolta 'ha nincs lo jó a szamár is' és próbál vissza férközni, ez a véleményem .
2015. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!