Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 hónap után a bnőm SMS-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónap után a bnőm SMS-ben szakított velem, mert nem válaszoltam az egyik SMS-ére ez normális?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
nem ez nem normális....
2010. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már tervezgette ,hogy szakít veled,csak nem talált rá okot,és ez pont kapóra jött neki.
2010. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Istenem. Ezek csak pillanatnyi hisztik. Ha nem békültök ki, akkor volt valódi oka is a szakításnak és csak egy indokot keresett rá.
2010. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy volt e oka rá avagy sem, vagy hogy mi volt a gondja, vagy miért jutottatok el idáig,. vagy , hogy te mit csináltál vagy mit nem csináltál jól.


SMS-ben a gyengék és a NEM őszinte emberek szakítanak, vagy akik túl gyerekesek, dedó...

2010. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne válaszolj neki
2010. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát attól függ milyen SMS-ére. ha a jóéjt sms-re nem válaszolt, akkor felejtsd el őt. Ha monjduk arra nem válaszoltál neki h élete nagy problémáját oldaná meg a te segítségeddel, az érthető h otthagyott :)
2010. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan SMS-re nem válaszoltam, amiben megkérdezte, h miújság velem? hogy vagyok? És azért nemtudtam, válaszolni rá, mert nemvolt pénz a kártyámon.
2010. ápr. 25. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már korábban szakítani akart veled de nem tudta hogy mondja meg...Ez pedig szerinte egy jó indok volt neki arra hogy szakítson veled!
2010. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyenek nem normálisak...

Sztem nem is szeretett igazán,csak megjátszotta,meg biztos janizott,hogy őneki van barétnője,vagy barátja(nemtom l vagy,f vagy...)ezzel akart menő lenni...

2010. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!