Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan férfi van aki szeretne gyereket de nem talál hozzá nőt?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék, már közeledek a 30 hoz eléggé és nem találok nőt.

Meg nem csak gyerek miatt szeretnék párkapcsolatot természetesen hanem amúgy is.


2021. aug. 24. 18:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
De kaptál, mivel mindenhonnan ez jön, hogy a férfiak nem akarnak, miközben ti nem akartok egyre nagyobb számban, ez is le lett írva.
2021. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%

41

Úgy tébyleg nem, ahogy a a férfiak azt képzelik!

(Én csak becsatlakoztam a vitába)


Ezen nem kell csodálkozni!! A férfiak ugy kepzelil ezt az egészet, hogy a Nő csiná mindent, de persze mellette dolgozzon is - Ahha, nem! 🖕🖕🖕 Ezért nem szül rengeteg Nő!

2021. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
42-es egész egyszerűen válassz olyan férfit aki segítene benne. Miért van az hogy az összes ismerősöm akinek gyereke van az apa majdnem többet is csinál mint az anya? Az ha te képtelen vagy normális párt találni az nem a mi hibánk
2021. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
58%
Nem, a férfiak nem így képzelik, max. azok akiknek a láttán magatok alá csöpögtök. Ez az, amiről folyamatosan írok, hogy a férfiakra kenitek a nőkre +egy általatok privilegizált rétegre jellemző dolgokat.
2021. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
41%
Tehát a helyes pasik rosszak, a csúfak cukik, megint eljutottunk idáig? 🙄🙄🙄
2021. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

El. Fáj? Ne terjesszetek álhíreket.


Amúgy nyilván nem túl bonyolult ez, de miért is akarnátok felfogni? Túl kellemetlen.

2021. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
#45 nem látom hol mondta bárki azt amit te amire én gondoltam (43) hogy belsőre vannak nők akik inkább mennek a seggfejhez "megváltoztatni" és semmi köze hozzá a külsőségnek egy modell is lehet seggfej meg a csatornából kimászó szörny is. Ha egy nőnek a gyerekvállalásról az a képe, hogy a férj nullát segítene az a saját baja hogy ilyen képet lát csak és nem próbál olyat találni aki normálisan áll hozzá
2021. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

"Tehát a helyes pasik rosszak, a csúfak cukik, megint eljutottunk idáig? 🙄🙄🙄"

Nem erről van szó. Sőt, legtöbb esetben még csak nem is a férfi külsejéről szól ez az egész, sokkal inkább a személyiségéről. A nők az izgalmas személyiségű férfihoz vonzódnak (akinek általában ez a külsején is látszik), vele akarnak kapcsolatot és úgy gondolják, hogy majd idővel meg tudják szelídíteni, hogy alkalmas legyen a gyerekeik apjának.

A kiszámítható férfi viszont nem izgalmas. Hiába áll készen arra, hogy családapa legyen és vágyik is rá, ő nem lesz vonzó. Ha fel is figyel rá néhány nő, elrakja X, Y, Z tervnek. Majd ha nem jön össze az izgalmas férfiakkal semmi és már itt az idő, akkor közülük lehet válogatni. Itt lesznek ők akkor is, mert ahogy neki nem kellenek, úgy másnak se fognak. A gond ezzel az szokott lenni, hogy mire a nők eljutnak oda, hogy akkor megpróbálkoznának velük, addigra ezek a férfiak "bezárják a boltot" és inkább maradnak egyedül.

2021. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

48. Jól összefoglaltad. Van egy szűk réteg, aki baromi jól néz ki és családi életre is alkalmas. Nos, ők a vágyott férfiak.


Én regisztrálva vagyok a viszonyon is, tényleg vannak csúcs kategóriás férfiak ott is, de ők nem a divatmajmok, pózőrök halmazát erősítik. Ők olyanok, akikben igazából hibát akkor sem találsz, ha nagyítóval keresed. Max annyi, hogy kényelmes és unalmas házasságukból kalandot keresnek.


Innen nézve a tökéletes férfi sem az aminek látszik. Az izgalom odébb áll, aztán jöhetnek a kalandok. Ennyit arról, hogy kikről álmodoznak a nők.

Család alapítást, sőt, hosszú távú kapcsolatot nem érzelmekre alapozva kell csinálni, hanem tudatosságra, vonzalomra és észre.


A szerelem, az izgalom elmegy tini korban.

2021. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!