Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan férfi van aki szeretne gyereket de nem talál hozzá nőt?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék, már közeledek a 30 hoz eléggé és nem találok nőt.

Meg nem csak gyerek miatt szeretnék párkapcsolatot természetesen hanem amúgy is.


2021. aug. 24. 18:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%

Tehát akkor szüljek magamnak kis ápolókat? Ha lenne gyerekem sem szeretném, hogy ápoljanak.


Kérdezz meg ápolókat, hogy hány embert hagynak ott a saját gyerekei. Az én nagyfateromat is leszarta mindhárom gyereke, mert gusztustalan, bántalmazó ember volt.

2021. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

#31 persze, hogy kifordítod a lényeget. Ha te nem akarsz gyereket, úgy kényelmeskedsz ahogy akarsz.

A probléma, hogy EZ IS a férfiakra van kenve, miközben ti nem akartok gyereket.(+ejj ráérünk arra még alapon, - mert a médiábol mindenhol az jön, hogy 40 felett olyan szülni, mint 20 évesen - a menőcsávókkal dugatjátok magatokat, míg be nem üt a pánik).

2021. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%

Bizony, a bűnöm diktátorokéval vetekszik: imádok aludni, és imádom a csendet. Aki le akar köpni a kényelem szeretete miatt, annak megadom a címem.


Hol van a férfiakra kenve, hogy nem akarok gyereket?

2021. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

31!!!!

Nézzük fordítva a választ....az öreg egy "mert gusztustalan, bántalmazó ember volt". Ezért "leszarta mindhárom gyereke, "

Azért nem minden ember lesz ilyen.

2021. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy a legtöbb ember nem veszi észre, hogy szar szülő. Nem is kell bántalmazónak lenni, de amikor valaki csak azért törődik a szülővel, mert "mégis csak az anyám/apám", és nem azért, mert szereti, az elég gáz.


És mondom, ha lenne 8 gyerekem, akkor sem engedném, hogy bármelyikük pelenkázzon meg etessen, mint egy fogyatékost.


Meg ez az indok. Egyedül leszek. Egyrészt, soha nem tudni. Másrészt, most azért szüljek ide egy üvöltöző gyereket, akit nem akarok, hogy MAJD legyen, aki ellát? És ha meghalok 50 évesen, és nem is kell ellátni? Különben is, szeretek egyedül lenni, és lesz egy csomó pénzem, amit nem a gyerekre költöttem, hanem majd költhetem az időskori ellátásomra.

2021. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Én pont ezért biztatok mindenkit arra, amit csak akar. Nem nézlek én le hogy nem akarsz gyereket, és neked a kényelem a legfontosabb. A természet mindent megold, aki nem életképes annak a génjei is elporladnak. Ne vedd magadra, ez az evolúció. Egy társadalmat így lehet szinten tartani. Minél kényelmesebb egy világ, a lakói annál lustábbak. Egy kényelmes világ ha túlszaporodik, az életéhez szükséges java előállítása annál nagyobb területeket és energiákat emésztene fel. Jönnek az összeesküvés elméletek, hogy a háttérhatalom ki akarja irtani az emberiséget... Minek? Elég annyit tenni, hogy családellenes propagandát kell nyomni, a nemeket egymásnak ugrasztani, kényelmes, egyébként semmitmondó h*lyeségekkel lefoglalni az embereket, és a további szaporodás meg is van állítva. Aki ezt nem látja, az szerintem nem is akarja. Sokkal több a normális család, a normális nő, a normális férfi, mint a haszontalan, erőszakos egyén. Viszont az erőszakosság kiemelése a propaganda része. Tökéletes kapcsolat? Olyan nincs. Csak hát egy kapcsolatban is milyen egyszerű és jó dolog a kényelem keresése... nem még egyedül!


Aki külföldre szeretne menni, hajrá! Nem akarsz gyereket! Ne is legyen! Hajrá! Számít ez szerinted?

2021. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

"Nem nézlek én le hogy nem akarsz gyereket, és neked a kényelem a legfontosabb. A természet mindent megold, aki nem életképes annak a génjei is elporladnak"


Mi lenne, ha lenéznél? 😆 Az egész írásod arról szól, hogy a kényelem az ördög műve, és ha valaki gyereket akar és vállal, az fasza, aki nem akar, és nem vállal, az szar.


Tehát mindkét oldal megkapja, amire vágyik, de csak az az oldal a jó, aminek a végén vigyorog egy gyerek. Engem mindig totál lenyűgöz, hogy a legtöbben, akik ennyire propagálják a szülést, annyira tele vannak gyűlölettel, előítélettel és lenézéssel, hogy igazából nem lenne szabad gyerekeket adni a kezükbe.


Szerinted az életképes, aki áramnélküli vályogházba szüli évente a gyerekeket? Nekik fontos, hogy fenn maradjanak a génjeik, nyilván.


"Nem akarsz gyereket! Ne is legyen! Hajrá! Számít ez szerinted?"


Számít hát. Pont ma olvastam, hogy Budapesten lesz valami összeröffenés, hogy miért nem szülnek a magyar nők.

2021. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
2021. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
31 33 és akárhány, még mindig kifordítod, és még mindig a férfiakra van kenve ez is.
2021. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem, hogy az van a férfiakra kenve, hogy nem akarok gyereket? És nem kaptam választ.
2021. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!