Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan férfi van aki szeretne gyereket de nem talál hozzá nőt?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék, már közeledek a 30 hoz eléggé és nem találok nőt.

Meg nem csak gyerek miatt szeretnék párkapcsolatot természetesen hanem amúgy is.


2021. aug. 24. 18:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több férfi szeretne komoly kapcsolatot, családot és gyereket mint nő.
2021. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is, mert az ő életük alig változik ezek miatt. Hetero nő vagyok, de ha lehetnék apa, az akarnék lenni. Tiszta gyerekkel játszok; ha beszarik, megy anyához; üvöltözhetek, ha bőg és nem tudok pihenni; a kaját is elvárhatom; és leléphetek bármikor. Nem nagy elköteleződés.


Szerintem több nő szeretne családot, ha az valódi család lenne, apa is a része lenne. De amíg a nők egymásnak mondogatják, hogy "a gyereket magadnak vállalod", addig érthető, hogy vannak, akik nem akarnak egyedülálló szülők lenni.

2021. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
93%
22-es, ha egy nő ilyen párt választ magának családhoz aki csak üvöltözni tud, akkor az inkább a nő hibája. Ismerek olyat aki hozzáment egy alkesz munkakerülőhöz aki csak vitázik mindenkivel egész nap... ellenben apum meg mindig ott volt nekem meghallgatni a bajomat vagy csak beszélgetni még ha épp dolgozott is.
2021. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

22. Elég sz*r mintákat láttál. Amikor a feleségem 3 évig otthon volt gyes-en, akkor dupla annyit dolgoztam én is. Ráadásul amikor hazaértem, mindenből kivettem a részem! Bevásárlás mindeig az én dolgom volt, a főzés is. Takarítottam, segítettem a gyerek körüli teendőkben.


Amíg a nők csak az izgalmas pasit keresik, meg az izgalmas életet, addig ne várjanak csodát. A csupa izgalmas pasi ugyanúgy csak az izgalmakat keresi, neki az otthoni meló unalmas ahhoz, hogy ne inkább a haverokat, hobbikat esetleg más nőket válasszon.


Mindenkinek telibe pontosan olyan a párja, amilyet érdemel, mint amilyen az élete! Lehet ezen vitatkozni, de teljesen felesleges.


Én férfiként nem olyan nőket kerestem, akivel már az első randin dugtunk, majd később is a dugás állt a kapcsolatunk fókuszában. Szeretem a szexet, de számomra egy nőnek a szex legyen a 3. 4. 5. legfontosabb dolog az életében. Bejött? Nekem igen.


Persze hogy másnak mi a fontos, az egyéni kérdés, igazából semmi közöm hozzá, nem is érdekel. Ha te is olyan pasit keresel, akinek minden 3. mondata a szexről szól, akkor sanszos hogy egyedül maradsz a gyerekkel.


Az meg hogy ekkora divat lett orrba-szájba dugni mindenkinek fűvel-fával, perverzkedni és egyebek, az meg csak egy nehezítő körülmény. Viszont jó rosta is egyben.

2021. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Jók ezek a femcsisz.ar médiákból jött női vélemények. Gyakorlatban rohadt sok nő nem akar gyereket, csak hát azokkal a férfiak találkoznak.
2021. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
38 vagyok, a kollégáim is nagyjából annyiak. A férfi kollégáim nősülni szeretnének, családot akarnak, a női kollégáim meg még a témát is kerülik. Diplomás, értelmiségi emberekről beszélek.
2021. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

22es válasz végét is olvastátok??? Eleje alapján majdnem rávágtam a pirosat de!! "De amíg a nők egymásnak mondogatják, hogy "a gyereket magadnak vállalod", addig érthető, hogy vannak, akik nem akarnak egyedülálló szülők lenni.". Ez viszont igy igaz,van egy női réteg aki ezt a f*szságot találta ki.

Pár ellentapasztalat. Apa 8 órában dolgozik tehát kb 9-10 órát nincs otthon, haza úton elintézi a bevásárlást,mobil/okos telefon idejében anya le tudja adni bármikor a kívánság listát. Apa haza ér,kaja nincs anya gyerek miatt rohadt fáradt nem volt ideje fözni, de mivel apa gyereke is a gyerek ezért nost anya pihen apa legyen a gyerekkel. Szóval fáradtan 1 műszak után éhesen kezdheti a "második műszakot". Ha munka után elmegy valahová(enni stb) akkor" minek mászkál,szegény anyuka meg a gyerekkel otthon penészedik".


Másik jellemző eset, az oda betonozott anyós, amikor a gyerek anyja és anyai nagyanyja kizárja a pasit a gyerek neveléséből. Tehát az anyuka magának az anyjának meg a barátnőinek szűl.


Végűl az apukák 90% tud és szokott pelenkát cserélni.

2021. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Én a mai napig éjszakásból haza jövet bevásárolok, főzök, majd ha haza jön a gyerek vele is vagyok, tanulok stb.


Amikor baba volt, az összes kiegészítő munkát én csináltam, ráadásul több pénzt is kellett keresnem.


Van rengeteg normális férfi aki alkalmas apának, csak a mai világ kényelme a nőknek szól.


Még 45 évesen is krva jó buli vmi sármos pasival a naplementében borozgatni meg dugatni magát. Meg hát nem is kell főznie, meg hát jut idő a konditeremre, meg a kirándulásokra meg az éttermekre...


Meg hát csak le kell akasztani egy ügyeletes szépfiút a netről, és máris izgalmas az élete.


Hát ehhez képest egy házasság egy vagy két gyerekkel kuli munka, nem is valő lassanként a mai nők többségének. Én mindenkit arra biztatok, hogy azt csináljon ami akar!

2021. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

"Én mindenkit arra biztatok, hogy azt csináljon ami akar!"


Lemaradt, hogy "csak vállalja, hogy lenézem, ha nem azt választja, ami nekem tetszik."


Ajánlom redditen a childfree fórumot, ahol rendszeresen leírják, mit csinálnak gyerek helyett. Rendszerint házas emberek arról írnak, hogy délig alszanak, és a párjukkal együtt gépeznek.


Nem tudom, honnan jött az ötlet, hogy aki nem gyereket nevel, az csak baszhat. Én pl imádok egyedül lenni, új recepteket kipróbálni, rejtvényt fejteni, olvasni, tévézni, logikai játékokat játszani, most vettem varrógépet és megtanulok varrni.


De ha meg valaki nem olyan, mint én, és érdekli a szex, az miért baj? Nem a te gyerekeidet hagyja ott, hogy "dugassa magát", hanem nincsenek alapból gyerekei. Ez a gyerektelenség lényege.


Nem értem, ha szopás a gyerekvállalás, minek kell csinálni? Biztos szar lehet bányában dolgozni, azért tanulunk sokan, hogy *ne* kelljen bányába menni.


De észrevettem, hogy manapság a kényelem szitokszó lett, ha valaki nem a legkényelmetlenebb életre rendezkedik be, az nem faszagyerek. Lényeg a panaszkodás.

2021. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy 75+ évesen, egy öregotthonba az ápolók le se sz*rk egész nap,te meg a sajátodban űlsz benyugtatózva bepelenkázva....

Vagy unokáid teszik fényessé a napjaidat,gyermekeid ápolnak (addig kaparnak még az orvos nem foglalkozik veled).

2021. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!