Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan férfi van aki szeretne gyereket de nem talál hozzá nőt?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék, már közeledek a 30 hoz eléggé és nem találok nőt.

Meg nem csak gyerek miatt szeretnék párkapcsolatot természetesen hanem amúgy is.


2021. aug. 24. 18:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyi van azt nem tudom, de én is ilyen vagyok igen. 30f
2021. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék majd egy családot egynap, de értelmes nőt nem találok akivel egyáltalán egy komolyabb kapcsolatot eltudnék képzelni...

21/F

2021. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam volna hogy léteznek ilyen férfiak, azt hittem erre célra mindenki talál magának nőt.
2021. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

12 még nagyon fiatal vagy hozzá,5 év múlva is ráérsz.

7-8. Többször belefutottam anyuci kicsi lányába,akinek az anyja(anyja szülei) mondta meg kb mikor mit csináljon

2021. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim válasza:
Én szeretnék is gyereket, meg néha nem is szeretnék, mert úgy érzem, hogy nem vagyok jó ember. De sokszor szívesen fociznék, vagy játszanék egy kis gyerekkel, mint ma este a szomszéd kis fiúval. De én sajnos mentálisan beteg vagyok, sokszor szomorú vagyok és megbánok dolgokat. Ráadásul a saját megélhetésem sem biztosított még egyenlőre. Sajnos munkanélküli vagyok most és anyám tart el és így nem tudnék semmit sem biztosítani egy kis gyerek számára.
2021. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
69%
14 lehet fiatal vagyok egy családhoz, de nem csak úgy találni akarok "bárkit" rá hanem előtte megismerni a személyt és megbízni benne annyira hogy akarjak vele egy családot
2021. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
65%
Azért kérdeztem, hogy otthon maradna-e vele, mert ha nő mondja, hogy gyereket akar, az általában azt jelenti, hogy nevelni akarja. Ha azt mondom nőként, hogy akarok gyereket, de szülés után hat héttel megyek vissza dolgozni, megkérdeznék, hogy mégis miért akarok gyereket. Ezért nem értem soha a férfiak gyerek iránti igényét. Kb olyan, mint a különélő szüleidhez vállalni egy kutyát, akit ők gondoznak, de hétvégente játszol vele.
2021. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
22%
17. Neked ne is legyen.
2021. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
55%
Férfiaknál inkább az a jellemző, hogy lassabban vállnak le a szülőkről, így természetesen azt anyjukról is, míg a nők hamarabb önállósodnak, viszont 30 felett jellemzően újra egyre nagyobb szerepet kap "anyu".
2021. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
igen.
2021. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!