Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár éven belül mennyi magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éven belül mennyi magányos férfi lesz, ha a nők a tendenciák alapján egyre válogatósabbak lesznek?

Figyelt kérdés
Már most is jóval válogatósabbak a nők, mint pl 10 évvel ezelőtt. Amelyik férfi nem karrierista, "csak" egy "egyszerű" melós, a mai nők legalább 90%-ánál abszolút esélytelenül indul, a nők levegőnek nézik.Alap elvárás a nők jó nagy részénél, hogy a pasinak pl kocsija legyen, meg egyéb drága dolgok is, azért nyilván vannak olyan férfiak, akik ilyen olyan okokból nem felelnek meg ezeknek az elvárásoknak, a nők viszont már igen csak átnéznek az ilyen férfiakon. Vajon mennyivel több magányos férfi lesz pár éven belül a fentebb leírtak következtében?

2021. aug. 20. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/136 anonim ***** válasza:
28%
#6-#7: Te nem az a válaszoló vagy véletlenül, aki más kérdésnél kiakadt azon, hogy mindenért a nőket hibáztatják a férfiak? :D
2021. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/136 anonim ***** válasza:
84%
Nem, én az a válaszoló vagyok, aki felsorolta a kizáró okokat és bszta az emberek csőrét, hogy hosszú lett a lista, mert olyanok is voltak rajta, hogy pl ne írjon úgy, mint aki megbukott negyedikben. 🤷‍♀️
2021. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/136 Lachesys ***** válasza:
70%
Ha ez egy társadalmi tendencia, akkor igazából valóban azt fogja eredményezni, hogy feljavul a genallomany, mivel a sikeres, szociális, jóképű férfiak szaporodhatnak. Így a jövőben kevesebb magányos férfi lesz, a nők hipergamiaja által. A többi a járulékos veszteség.
2021. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/136 anonim ***** válasza:
6%
#11 Én vagyok az és most szólok hozzá először. Csakis miattad :-)
2021. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/136 anonim ***** válasza:
18%

Az a baj, hogy olyan hülyék is vannak a kommentelők között, hogy az csúcs:D


Mitől javulna a génállomány, hogy a hülye, de jóképű gyerekét a főnök berakja valami biszbasz posztra jó fizetésért:D

A génállomány maximum akkor javulna, ha a legokosabb, legsportosabb csávók szaporodnának.

Attól, hogy valaki sikeres még nem biztos, hogy jóképű és az sem, hogy okos. Ha ezzel vitázol akkor cuppanj rá LöLő f.rkára és jöhet a csodababa:D

2021. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/136 anonim ***** válasza:
31%

Ja igen kieg.:

A génállomány javításához sportos és okos nők is kellenének. Szépségről pedig lehet beszélni, ha 10 réteg alapozó alatt kuksol valaki:D


Hülyék paradicsoma filmet ajánlom:)

2021. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/136 anonim ***** válasza:
62%

Hidd el, ha az incelek nem szaprodnának, máris számottevően javulna a génállomány.

Persze, Lölőnek sem kéne, de hát mindig lesznek olyan nők, akik pénzért bármire képesek.

2021. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/136 anonim ***** válasza:
14%

Az a baj, hogy a nők azt hiszik jobbat érdemelnek egy szamárnál, közben ők is nagy szamarak.


Remek példa erre a génállományos baromság. Ja persze attól majd javul a génállomány, hogy az alfa falubikája vegigkúr mindenkit, aztán lesz sok szingli anyuka, akik gyerekei már alapból hátrányból indulnak, mert apa nélkül kell felnőniük. Ez ponthogy rontja az elkövetkezendő generációkat, aminek az eredményét már most is láthatjuk. Akikre a nők gerjednek, agyukkal játszadozó Jóska aki 10 nőt hülyít mellette, az ponthogy nem apa és/vagy hosszútávú material, és rohadtul nem fog felnevelni egy "jobb génállományú" generációt.

2021. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/136 anonim ***** válasza:
18%

Te pedig azt hidd el, hogy a szép, de hülye emberektől nem lenne jobb a génállomány:D


Bár ha neked génállomány javítás alatt elég az, hogy szopható akkor igen lehet erre esély, de ahogy mondtam akkor jó lenne ha csak szép embereknek lennének gyerekei. A szépséget pedig nem 5 réteg alapozóval és 2 plasztikai műtéttel értem, hanem természetesen.

Így mondjuk a top 20-30% szaporodna:) Hidd el azért nőknél se lenne olyan nagy bőség.

2021. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/136 anonim ***** válasza:
84%

Én a génállományt nem külsőbe mérem hanem belsőbe. Ezért lenne rossz, ha az incelek szaporodnának. A külső egy dolog. De belül dől el, milyen ember vagy. Erős vagy-e, alkalmas vagy-e stb.

Én párt is ez alapján kerestem mindig. A külső csak kis mértékben érdekelt.

2021. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!