Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak egyes nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak egyes nők, hogy egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 30 feletti, de olyan szinten álomvilágban él, hogy hihetetlen. Mennek az elvárások, meg ilyen-olyan külső elvárások stb. Oké, nem azt mondom, hogy ő nem néz ki jól, de komolyan ne viselkedjen már úgy,mint egy 16 éves tini. Aztán megy a picsogás, hogy mincsenek normális pasik stb. Mi bajuk az ilyen embereknek, akik szerint a normális kapcsolat szőke hercegből, meg szürke ötven árnyalatából áll??

Szintén nő


2021. aug. 11. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
82%

nem hasznalok telefonrol nagybetuket es ekezeteket. HUHAAA, most jol lebuktattal!!

masba koss mar bele incelkem.

2021. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
91%
60 Ezt a hibát nem kell keresni, mert messziről ordít. Semmi köze egy csinos, tanult, művelt embernek egy tanulatlan, munkanélküli suttyóhoz. Érdekes, hogy ha rámutatnak, hogy hülyeséget beszélsz, és a férfiak nem "tudják, hol a helyük" ahogy ezt te állítod, máris azzal jössz, hogy a hibát keressük. Hagyjuk már ezt.
2021. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
7%

61: El tudom képzelni, hogy kiírod társkeresőre, hogy te egy művelt nő vagy aki mély dolgokról akar beszélgetni, aztán rádír valaki és ezt a stílust kapja, meg elhordod mindennek, hogy "fúj munkanélküli 50 éves incel!"


Azért ne akard már bemesélni nekem, hogy ha tényleg olyan vagy amilyennek állítod magad, akkor egyetlen egy(!) normális pasi se próbálkozott nálad sosem? Lol. Elég hihetetlen.


62: Ennyire sötét nem lehetsz. Arról beszél, hogy helyesen leírt mondatokat vár el, közben ő egyetlen olyat sem képes írni. Fú gec, hogy ezt tényleg el kell magyarázni...

2021. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok sötét, elnézést, hogy a te hozzászólásodnak tartottam, mivel te vagy itt a kötekedő egybites. Amit leírtam akkor is áll. Nem köteles senki összejönni olyannal,aki nem a szintje. Más dolog pár ékezetet kihagyni telefonon íráskor, vagy leírni ilyeneket, hogy "muszály" meg "erőssen".
2021. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 VincentLaw ***** válasza:
100%
Szerintem a #60-as nem a helyesírási hibákra utalt, amikor idézett, hanem a stílusra.
2021. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
88%

63:


‘El tudom képzelni, hogy kiírod társkeresőre, hogy te egy művelt nő vagy aki mély dolgokról akar beszélgetni, aztán rádír valaki és ezt a stílust kapja, meg elhordod mindennek, hogy "fúj munkanélküli 50 éves incel!"


egyreszt nem irok ki ilyesmiket, masreszt meg nem fogok senkit bunkon elkuldeni, ha az illeto nem bunko velem.

nem tudom, feltunt-e, hogy itt elsosorban ti beszeltek ordenare, okadek stilusban a nokrol, nem tudom, ezek utan te milyen finomkodast varsz el tolunk. abban meg semmi targar nincs, ha valakirol tenyszeruen kijelentem, hogy munkanelkuli incel. ha egyszet az, akkor nem nezvezhetem karrierista szexistennek.


ha valaki ocsmanyul szol hozzam, hasonlo stilusban fogok reagalni. nem tudom, mit varsz.


‘Azért ne akard már bemesélni nekem, hogy ha tényleg olyan vagy amilyennek állítod magad, akkor egyetlen egy(!) normális pasi se próbálkozott nálad sosem? Lol. Elég hihetetlen.’


ki mondta, hogy egyetlenegy normalis pasi se probalkozott?! ne fantazialj mar ilyesmikrol.

probalkoztak, igen, valamelyikkel ossze is jottem, jelenleg is van pasim, de ezt le is irtam, csak nyilvan ezek felett szerettek atsiklani es belekotni a ‘stilusba’..


annyit irtam, hogy ezek mellett dobbenetes, hogy milyen alakok vettek a batorsagot, hogy beprobalkozzanak. tehat onbizalombol naluk sincs hiany.

2021. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
82%
57-es hozzaszolasomat ajanlom figyelmedbe, ahol vilagosan leirom, hogy talaltam normalis pasit magmanak. ha mar ennyire imadod elemezgetni a stilusomat, olvasd is legalabb vegig azt, amit irok, akkor nem fogsz ertelmetlen baromsagokat kommentelgetni. legalabbis kevesbbet, talan.
2021. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
20%

"ha valaki ocsmanyul szol hozzam, hasonlo stilusban fogok reagalni. nem tudom, mit varsz."

"nem tudom, feltunt-e, hogy itt elsosorban ti beszeltek ordenare, okadek stilusban a nokrol, nem tudom, ezek utan te milyen finomkodast varsz el tolunk"


Hol írtam okádék stílusban? Meg te nem ezt csinálod? :D Egész nap itt nyomatod a férfigyűlölő dumáid, te sem vagy jobb, de be akarod mesélni, hogy te jobb vagy, "mert más is ezt csinálja". Pff, hát ok.


"olvasd is legalabb vegig azt, amit irok"


Bocs de ezt az ocsmány stílust nem fogom rendesen elolvasni, mert undorító az írásképed és amiket írsz azoknak a fele sem igaz, a másik fele meg nettó baromság. Ha nem tetszik, hogy csak ennyi időt szánok rád, akkor kérlek fékezd magad és ne írj több ékezet nélküli kommentet, köszönöm.

2021. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
13%

57-es!


”tudod, a legtobb no nem olyan ketsegbeesett, hogy mindegy kie, csak f@sz legyen. ellentetben veletek.”


De 35-40 felett, amikor még mindig nincs gyerek, akkor már igen.

2021. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
87%
69 Nem mindenki akar gyereket. Illetve tudjuk, hogy a gyerek a pasi genetikáját is örökli, szóval....
2021. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!