Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak egyes nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak egyes nők, hogy egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 30 feletti, de olyan szinten álomvilágban él, hogy hihetetlen. Mennek az elvárások, meg ilyen-olyan külső elvárások stb. Oké, nem azt mondom, hogy ő nem néz ki jól, de komolyan ne viselkedjen már úgy,mint egy 16 éves tini. Aztán megy a picsogás, hogy mincsenek normális pasik stb. Mi bajuk az ilyen embereknek, akik szerint a normális kapcsolat szőke hercegből, meg szürke ötven árnyalatából áll??

Szintén nő


2021. aug. 11. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
12%
Mjd ha 40+ lesz és az utolsó reménysugarai (40-45 között) lesznek, hogy valaha gyereke legyen, majd akkor kapkodni fog.
2021. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
87%

hiaba irod oda, hogy ‘szinten no’, sut a stilusodbol hogy igazabol egy frusztralt kis incel vagy.

semmi kozod hozza, hogy kinek milyen elvarasai vannak, azt meg aztan vegkepp nem te fogod megmondani, hogy mi az irrealis. en is inkabb vagyok egyedul, minthogy valami nyomorulttal osszejojjek, csak mert mar x eves vagyok es idegen ferfiak szamonkerik, hogy en miert varok el ‘tul sokat’ a pasiktol.


nyugi, annyira alacsonyra egy no sem tudja tenni a lecet, hogy te meg a fajtad atcsusszanjon alatta.

teljesen jo szivvel valaaztanam akkor inkabb az orok maganyt es halnek meg kutyas/macskas nokent, mint hogy egy magadfajtaval lealljak.

2021. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
92%

7


Megkérdezhetem, hogy te férfiként az alfa kategóriába tartozónak gondolod magad, vagy az általad "normálisnak" nevezett kategóriába?

2021. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
88%

Nővérem is közel van a harminchoz, gyönyörű, sportos, okos, sikeres a munkájában, de szórakozni is tud, sok barátja, hobbija van, sok minden érdekli, olvas, tájékozott.

De csupa olyan pasival találkozott eddig, akik hát finoman szólva sem értek a nyomába sem.. Pl. nem lehetett miről beszélgetni vele, vagy lusta volt, vagy telefon függő, vagy komplexusos, vagy munka terén volt óriási szakadék, stb. Szerintem sem kellene megalkudnia, amíg nem talál olyat, akivel egy szinten vannak. Bár ez magyar férfiak között nem lesz egyszerű, borzalom a felhozatal, de tényleg.

2021. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:

Fúú 13-as ezt nagyon benézted. 😂😂😂😂 Még azt se tudod megállapítani, hogy valaki szintén nő??

Mi van betalált a kérdésem? Nyilván csak a 180 feletti gazdag pasik vannak, meg a nyomorultak ugye? Ha már te lelkiekben megkaptad az utóbbit.

2021. aug. 11. 20:49
 16/77 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is pasi a kérdező, mivel a nők nem szoktak másik nők párválasztási szokásain, ill. a férfiak magasságán pörögni.


Amúgy meg nem mindegy kérdező, de tényleg? Miben befolyásolja az életed, hogy ez a nő mit vár el a leendő párjától? Ez csak abban az esetben zavarhat, ha te szerettél volna az a bizonyos jövendőbeli lenni, ami megint felveti azt a kérdést, hogy te valójában férfi vagy avagy egy leszbikus nő?

2021. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 A kérdező kommentje:
Jó, akkor köszönöm a válaszokat. Pont ez a fajta magatartás, amit nem tudok megérteni. Nem értem mi furcsa van abban, ha vannak olyan nők, akik nem szeretik a picsogós csajokat, ennyi. Nem pörgök rajta, egy egyszerű kérdés volt. Férjnél vagyok tehát azokon a szinteken sem érint a dolog.
2021. aug. 11. 21:23
 18/77 anonim ***** válasza:
11%

"Szerintem is pasi a kérdező, mivel a nők nem szoktak másik nők párválasztási szokásain"


Valóban nem, mert képtelenek magukba nézni.

2021. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
84%
Azzal, hogy más nők párválasztási szokásait vegzálom, nem magamba néztem, hanem a másik dolgába ütöttem az orromat. Ha nem látod a különbséget, te is nézz magadba sürgősen.
2021. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
4%
De ha más nőbe néz akkor magába is, nem mintha a nők párválasztási szokásai annyira különböznének :D
2021. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!