Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak egyes nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak egyes nők, hogy egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 30 feletti, de olyan szinten álomvilágban él, hogy hihetetlen. Mennek az elvárások, meg ilyen-olyan külső elvárások stb. Oké, nem azt mondom, hogy ő nem néz ki jól, de komolyan ne viselkedjen már úgy,mint egy 16 éves tini. Aztán megy a picsogás, hogy mincsenek normális pasik stb. Mi bajuk az ilyen embereknek, akik szerint a normális kapcsolat szőke hercegből, meg szürke ötven árnyalatából áll??

Szintén nő


2021. aug. 11. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
21%
30-anál a gigamegapont. Aki lepontozza, az is tudja.
2021. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
73%
Férfi a kerdező így kár is válszolni..
2021. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
82%

Abba nem gondoltok bele, hogy a 20%, ha igaz is, nem egyezik. Ez olyan, mintha azt mondanám, mindenkinek a felső 20% ételek ízlenek. Na de az kinek mi?


Én nőként azt sem tudom, más nőknek mi tetszik, nemhogy a férfiaknak.

2021. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
18%

"Szerintem is pasi a kérdező, mivel a nők nem szoktak másik nők párválasztási szokásain, ill. a férfiak magasságán pörögni."


Aha, a nők nem szoktak ezt, a nők nem szoktak azt...


Annyira jó, hogy egyesek a Föld nevű bolygónk összes nőjét kivétel nélkül, személyesen ismerik, hogy így tudják, mit szokott mindenki...

2021. aug. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm 34-es. Azért számomra is vicces, amikor kijelentik, hogy nem vagyok nő. Tényleg ennyire nem találkoztak más típusú lányokkal? Mert nem vagyok egy feminista, akkor már nem is lehetek nő? Anyukám mondta nekem régebben, hogy minden férfi ugyanolyan, meg ne menjek férjhez stb. Számomra ez is nevetséges, főleg amióta férjnél vagyok.
2021. aug. 12. 08:46
 36/77 anonim ***** válasza:
78%

Woody Allennek tulajdonítják a következő idézetet: Sohasem lennék egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagjának.

Ez tökéletesen le is írja a kérdésben szereplő nők helyzetét.

2021. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
74%
De nem mindegy neked más nő mit tesz vagy nem?komolyan ennyit foglalkozni mással..ha meg veled akarja ezt megbeszélni közlöd h nem tudsz benne segíteni..am süt a lenézés és rosszindulat a kérdésből..
2021. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, neked nem az a bajod, hogy nem vagy feminista (ami nem azt jelenti, hogy szerintünk minden férfi egyforma és ne menj férjhez) hanem hogy képes vagy egy egész kérdést szentelni arra, hogy egy másik nő miért így meg úgy. De te sem tudod, mi áll a háttérben. Lehet, hogy csöppet aszex de vágyik a kapcsolatra, romantikára, viszont jól tudja, mi lesz a vége. Így vigasztalja magát, hogy nincs rendes férfi, mert ez könnyebb, mint szembe nézni azzal, hogy neki csak a kapcsolatnak egy része kell, nem az egész. Az is lehet hogy kiskorában molesztálták, így elérhetetlen ideálokat kerget, hogy tudat alatt védje magát a csalódásoktól. Vagy másba szerelmes reménytelenül, talán pont abba, akit leír, hogy kire vágyik. Csak hogy rajta kívül senki sem Ő.

Ezer oka lehet, hogy miért utasít el mindenkit. Persze lehet, hogy tényleg csak valami buta liba. De te még ez alapján sem általánosíthatsz, hogy miért vannak egyes nők egyedül, miért vannak egekben az elvárásaik. Mert számos oka lehet. Hogy az ismerősöd miért van egyedül, arra neked már van teóriád mi nem mondhatjuk meg, mert nem láttuk sem őt, sem a próbálkozókat, de ha láttuk volna is csak külsőségek alapján ítélkezhetnénk.

2021. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
87%
Az a bajod, hogy olyan vagy, mint egy pletykás vénasszony. Mint egy piaci kofa, aki nyakig belemászik a másik életébe, és belepofázik abba, amihez semmi köze.
2021. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 A kérdező kommentje:

És még mindig vannak emberek, akik azzal foglalkoznak és veszik a fáradságot, hogy leírják, hogy egy vadidegen miért kérdez ilyeneket és miért érdekli másnak az élete. Ha téged ez annyira zavar, hogy én miért foglalkozom ezzel, akkor te egyáltalán miért foglalkozol velem és a kérdéssel? Miért nem hagyod az egészet? Engem lecseszel, hogy más életeben turkálok, közben engem kérsz számon, ergo velem foglalkozol, akkor hogy is van ez?

Szerintem nem erre vonatkozott kérdés, hogy miért tettem fel és miért érdekel. De fentebb már válaszoltam rá mégis.

És kedves utolsó a molesztálást leszámítva, mégis melyik az a sok felsorolt hatalmas trauma, amin egy felnőtt ember nem képes túltenni magát? Hagyjuk már ezt a maszlagot.

2021. aug. 12. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!