Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak egyes nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak egyes nők, hogy egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 30 feletti, de olyan szinten álomvilágban él, hogy hihetetlen. Mennek az elvárások, meg ilyen-olyan külső elvárások stb. Oké, nem azt mondom, hogy ő nem néz ki jól, de komolyan ne viselkedjen már úgy,mint egy 16 éves tini. Aztán megy a picsogás, hogy mincsenek normális pasik stb. Mi bajuk az ilyen embereknek, akik szerint a normális kapcsolat szőke hercegből, meg szürke ötven árnyalatából áll??

Szintén nő


2021. aug. 11. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd rá. Nyilván jobb neki egyedül, mint kapcsolatban egy olyan pasival, akire nem vágyik. Neked ehhez mi közöd?
2021. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
83%

Mert nem fognak megalkudni, nem fognak összejönni az alkoholistàval meg a drogfüggővel és csóróval, hogy majd a szüleim nyakára vigyem a gyerekem meg a férjem.

A legtöbb pasi meg hogy is mondjam...nem bővelkedik a jó génekben.🤷‍♀️

2021. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
59%
És ami a probléma? Legalább nem szaporodik az ilyen.
2021. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
24%

1-es!


Mondjuk az a köze hozzá, hogy ezek a rbancok kollektíven ócsárolják a férfiakat. Így őt is.


2-es!


Milyen alkoholistáról meg csóróról beszélsz? Csak híradóban láttatok ilyen embert, a valóságban, pont hogy az egyszerű, normális emberek nem kellenek nektek.


”A legtöbb pasi meg hogy is mondjam...nem bővelkedik a jó génekben.”


Tudjuk csak a felső 20%-al ba.szatnád magadat :D

2021. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
88%
4 Te beteg vagy? Én is egyedül vagyok hét éve, de nem ócsárolom a férfiakat. Ettől még nem jövök össze minden jöttmenttel. Bármilyen nemű valaki, ha nincs azon a szinten, akkor nem leszünk barátok/társak. A szint mindenkinek máshol van. Attól még nem nézem le, hogy nem olyan, de nem lépek vele kapcsolatra. Ebben nincs lenézés, azt sem tartom annak, ha valaki nem engem akar, hanem egy modell alkatú szépséget. Semmi gond. Amíg nem beszél rólam ocsmány módon, nem érzem azt, hogy lenéz, és elfogadom, hogy másra vágyik. Nektek miért nem megy ez?
2021. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
68%

A legtobb ffi at átlagot sem üti meg.

Egy friss ropogis hamvasnak se konnyu valodi férfit találnia.


En nem értem ezt az evoluciot ami a tarsadalomban megy



A nők szépek fittek okosak igényesek, a pasik meg vagy csak szexre mennek, vagy csak szereto kell, vagy muveletlenek, vagy igénytelenek foga sincs stb, akiket ugy bottal se piszkalnank meg.ez a tobbség.

2021. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
36%
Válogasson kedvére, csak szépen lassan elmegy felette az idő, aztán majd 40 felett körülnézhet kit talál.
2021. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
75%
5 Sosem érdekeltek az alfák. A jöttmentek megtaláltak társkeresőn.
2021. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
26%
Én pl mindig az átlag pasik közt keresgéltem, mivel én se vagyok egy túl nagy dobás. Ráadásul olyan aberrációim vannak, hogy olyan ronda palikra indulok, akikre más csajok nem igazán néznek rá. Így szerencsés vagyok, 15 éve megtaláltam az igazit. Aki meg ennyi idősen is álmodozik, annak váljon egészségére.
2021. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
96%
Inkább lennék egyedül 40 évesen, mint Józsival, akitől undorodom, és butának tartom.
2021. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!