Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Probléma ha a másik fél beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha a másik fél beteg?

Figyelt kérdés
Szervi, mentális, fogyatékosság stb.
2021. aug. 9. 19:51
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az ilyen puffogó agresszív kismalac típusú emberek nem vonzók ha egészségesek, ha nem.
2021. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem a betegségeddel van a baj, hanem a felfogásoddal. Árad belőled a pesszimizmus, a negativitás. Őszintén, ki akarna így maga mellé társnak? Elárulom, senki. #2-es vagyok (talán, nem kerestem vissza). Szóval, velem nem akartak kapcsolatba kezdeni az úgymond egészséges férfiak. Úgyhogy nem csak a nőkre kell ezt kihegyezni. A férfiak szintén nem akarnak maguknak egy fogyatékos partnert feleségnek, anyának. Totál úgy hiszik (tisztelet a kivételnek) hogy pl egy vak nő nem tud háztrtást vezetni, nem tud dolgozni, és miatta meg kéne változtatni az egész életét. Érzékszervi fogyatékom van, súlyos látássérülés. De, ettől függetlenül nem keseredtem meg. Ha a pasik csak barátkozni akartak velem, elfogadtam és úgy álltam a dologhoz, mert ezzel is legalább növeltem és fejlesztettem a társas kapcsolataimat. Nem zárkóztam be, hanem mentem ide-oda ezekkel a barátokkal. Tanultam, munkát vállaltam, önkénteskedtem, eljutottam különböző országokba. És végül igaz, egy másik látássérült oldalán, de megtaláltam a boldogságot. Most is tanulok, dolgozom, háztartást vezetek és nem szorulok senki segítségére.
2021. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

200%-ban csatlakozok a #33-hoz.


Neked főként a személyiségeddel van a baj, nem azzal, hogy nem vagy egészséges.

Én is megtapasztaltam szintén látássérült nőként, hogy barátnak nagyon jó vagyok a férfiaknak, itt is többször leírták kérdésnél is, hogy mint ember semmi gond, de párkapcsolatot nem tudnának elképzelni vakkal. És? Én megértem ezeket az embereket. Elfogadtam, és nem keseredtem meg mint te.

Most pedig, párommal élek, háztartást vezetek, dolgozok, és lényegében folyamatosan tanulok.

2021. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100%-osan egészséges lennél, akkor is egy gusztustalan, alja ember vagy.
2021. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Cukorbeteg barátnőm már volt. :))) Nem azon bukott meg a dolog, hogy beteg-e vagy sem. Randiztam anno olyan lánnyal is, aki mozgáskorlátozott volt ÉS normálisan beszélni nem tudott. Az ő esetében a nehezen érthető beszéd sajnos NAGYON megnehezítette a kommunikációt. Ezért nem alakult tovább a részemről a dolog.

Ha valami krach időközben üt be, akkor igyekszem támogatni a párom, igyekszem átsegíteni a legnehezebb időszakokon - mindegy, mik a "tünetek".

Van olyan nőismerősöm is, aki irtó dögös. Csinos. De hogy a sok agyérgörcsére nem lennék kíváncsi, az tuti (szegénykém nem teljesen normális).

2021. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen betegséggel élőt előbb választanék, mint ilyen gusztustalan személyiségűt, mint a tiéd. Egy-két kommentig sikerült tartani magad, de aztán ki is derült, miért nem lesz soha társad.
2021. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen mentális betegség nem hátrány, ha kezelve van.
2021. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
37. Hát ha olyan ignoránsak egyesek mint itt valamelyik kommentelő hogy a mentális betegek "diliházba valóak". Ja, mindegyik bombát robbant meg embereket pusztít.. Átlag iq istenkém..
2021. aug. 10. 15:30
 39/47 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, igen, az emberek általában nagyon előítéletesek, hogyha mentális betegségről van szó. A mentális betegség sokak szerint egyenlő azzal, amikor valaki kényszerzubbonyban, begyógyszerezve, leszíjazva fekszik. De az emberek minden másban is előítéletesek, főleg itt, Gyakorin, holott mentális betegség egy pánik szindróma, vagy egy depresszió is. Amúgy Magyarországon például minden harmadik ember depressziós például. Igen, az emberekben nincs semmi tolerancia, bármiről legyen szó, sem empátia, de az, ahogy te megnyílvánultál, főleg a nőkről, az nonszensz és emiatt nincs senkid, nem azért, mert szívbeteg vagy, vagy depressziós.
2021. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
84%
Vegyünk egy egyszerű dolgot, legtöbb nő talán meg szeretne gyereket,tudatosan vagy tudat alatt olyan férfitól akivel biztonságban fel is tudnak nevelni egyet....nem úgy hogy apát elkapja a hoppáré és tör zúz,vagy bedepressziózik (nem szedi a gyógyszert) és nem megy dolgozni . Vagy ha még örökíti is a bajt...
2021. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!