Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Probléma ha a másik fél beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha a másik fél beteg?

Figyelt kérdés
Szervi, mentális, fogyatékosság stb.
2021. aug. 9. 19:51
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Mármint nektek nőknek természetesen, vagy akár a férfiak is válaszolhatnak.
2021. aug. 9. 19:51
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom, nem kialakult kapcsolatra gondolsz, hanem ismerkedésre. Nekem nagyon nem mindegy, mi az a betegség, fogyatékosság. Pl. egy rendesen, diétával, mindennel karbantartott cukorbetegség a számomra tökéletesen belefér kategória, viszont tényleg legyen karbantartva, de valami, ami miatt a másik félnek pár éve van hátra, vagy a párkapcsolati életünk negatívan befolyásolné, az nagyon nem. Anno jártam egy vak sráccal, de valószínűleg ezt nem vállalnám be még egyszer, de ha van valami enyhe mozgásszervi problémája, ami mellett lehet teljes életet élni, az is oké. A mentális betegség egy nagyon ingoványos talaj, itt igazán az enyhe szorongáson, minimális szocfóbián, stb.-n kívül semmi nem fér bele nálam.
2021. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
15%
Nekem az a baj, ha az egyik a beteg nem a másik.
2021. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és érzékszervi fogyatékos. A férjemnek nem volt gond, mert ő i s az. A férjem előtt nem igazán volt senkim. Ismertem sok srácot, de inkább barátnak voltam jó, mint potenciális partnernek. Úgy vélem, ebben a fogyatékosságom is közrejátszott. Kedveltek, de annyira mégsem, hogy megérje nekik kapcsolatba kezdeni velem.
2021. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Nekem szív és érrendszeri, illetve idegrendszeri problémám van, meg néhány mentális katyvasz.
2021. aug. 9. 20:12
 6/47 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ milyen betegség, mennyire befolyásolja a mindennapi életet és egy esetleges kapcsolatot. Diliházba valókkal " mentális betegekkel", szellemi fogyatékosokkal nyilván nem jönnék össze, ahogy testi fogyatékossal sem. De pl egy cukorbetegség nem probléma.

Ha pl rákos, szívbeteg (átültetésre vár), szóval nagyon esélyes hogy haldoklik, akkor sem jönnék össze vele. Minek? Hogy megszeressem aztán elveszítsem és kínlódjak? Kösz nem.

De bőven kizáró ok nálam az is, ha van egy volt feleség/ és vagy gyerek, vagy olyan munkája van ami nagyon rizikós, veszélyes, pl rendőr, tűzoltó, katona.

Kerülöm a felesleges problémákat.

2021. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
"Diliházba valók" fasza kis ignorancia..
2021. aug. 9. 20:28
 8/47 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nem mindegy, hogy mi az a betegség. A szív és érrendszeri lehet egy enyhe érszűkület (belefér), vagy egy IV. fázisú szívelégtelenség (ez halálos, nem fér bele). A mentális katyvasz is lehet sokminden. Egy szocfóbia belefér, egy paranoiás-skizofrénia, vagy bipoláris depresszió nem fér bele. Utóbbiak nem gyógyíthatók, és az elmebetegség kategória.
2021. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Én negyedik stádiumú szívelégtelen voltam viszont kigyógyultam belőle, az nem feltétlen halálos.
2021. aug. 9. 20:31
 10/47 A kérdező kommentje:
Szívritmus szabályzóm van 4 éves korom óta és szívelégtelenségből gyógyultam pár éve, még közepes tréninget is végezhetek súlyokkal.
2021. aug. 9. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!