Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Probléma ha a másik fél beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha a másik fél beteg?

Figyelt kérdés
Szervi, mentális, fogyatékosság stb.
2021. aug. 9. 19:51
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
18. Én önálló vagyok csak az anyagiak miatt élek családtaggal, jelenleg rehabos munkán vagyok az meg nem hoz sokat.
2021. aug. 9. 21:27
 22/47 A kérdező kommentje:
Jah hát a lényeg hogy legyen egy papírod amivel semmire nem mész azt cs.
2021. aug. 9. 21:39
 23/47 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de igen az. Maradandó serűlés nyoma is az,akkor is ha nem tehetsz róla.
2021. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Meh, már hozzászoktam.
2021. aug. 9. 21:41
 25/47 A kérdező kommentje:
De ami vicces hogy a nők halmozzák az elvárásokat de kb annyi érdemük van hogy pina van alattuk.
2021. aug. 9. 21:42
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!!! Ismerkedtem egy tolószékes lánnyal. Nem az volt a baj hogy abban űl,(mert láttam amúgy gyönyörű és elegáns/divatos tolószékes lányt)hanem ugyanaz a keseredettség ami rólad is árad. Őszintén!!! Kinek kell egy negatív ember???

"Nőknek csak pinájuk van"-meg lelkük ,türelmük......

2021. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
27. Türelmük ahoz aki egészséges úgy érted?
2021. aug. 9. 21:48
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezért ez már erősen túlzás, amit az utolsó kommentjeidben művelsz. A férfiak között pont ugyanannyi van, aki nem akarna nem egészséges nővel lenni... sőt tőlük még elfogadottabb társadalmilag, hogy kérdés nélkül beleböfögjék vadidegen nők képébe, hogy mennyire nem akarnának velük b...ni, mekkora bálnák, lenőietlenezni egy nőt, csak mert kopasz (pl. kemo után, de ki nem sz...ja le). Nőként meg leírom azt, hogy nem szeretnék olyan emberrel ismerkedni, akinek nem jó a helyesírása, és hárman írnak rám rögtön, hogy mennyire felszínes vagyok és mennyire rosszul gondolkodom... miközben az meg teljesen oké, amikor a férfi sorolja, hogy "jaj, a nő az tudjon nokedlit szaggatni, legyen velem mindig kedves, ne várjon el tőlem anyagilag semmit, ne legyen szőrös a lába stb-stb-stb".
2021. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Hát ez van, az emberek csak ösztönlények semmi más. Csak a genetikáról szól minden hogy ki milyen génekkel születik és hogy van összerakva, ha rosszul jött ki a random generátor így jártál.
2021. aug. 9. 21:54
 30/47 A kérdező kommentje:
Valakinek tejben vajban fürösztik a picsáját a másik meg megdöglik.
2021. aug. 9. 21:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!