Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy nővel hogyha csak a telefonszámát és a nevét tudom?

Figyelt kérdés
A nőnek hétköznapi neve van. Tehát például Nagy Anna (nem ez a neve ez csak példa volt) tehát facebookon nem tudnám megtalálni. Mivel nagy városban élek énis és ő is ezért sem lenne könnyű megtalálni a közösségi oldalon. Hogyan kezdeményezzek? Írjak neki egy sms-t? Ha igen mit tartalmazzon? Segítsetek.

2021. aug. 3. 10:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/147 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Közvetlen környezetemben nem nagyon vannak. Csak ha pl az utcán vagyok
2021. aug. 27. 08:24
 52/147 A kérdező kommentje:

Nos hát ez érdekes volt. Felhívtam. Majdnem 3 percig beszélgettünk. 18 éves a lány és ugyanabban a városban lakik, ahol én. De itt jön a rossz: azt mondta, hogy barátja van és nem érti, hogy nekem a munkatársa (akitől megtudtam a nevét és a számát) miért mondta azt róla, hogy szingli. Meg volt hatódva és illetődve mert nagyon cuki és visszahúzódó hangon beszélt. A végén mondtam neki, hogy hátha lesz valamikor esélyem és nagyon reménykedem benne erre ő ezt mondta: "nagyon aranyos vagy, nem ígérek semmit"



Mostantól mitévő legyek? Nekem tényleg nagyon tetszik ez a lány és együtt akarok vele lenni. Mit tudok tenni ennek érdekében?

2021. dec. 19. 12:56
 53/147 anonim ***** válasza:
82%
Semmit sajnos. A tudtára adtad,hogy tetszik Neked. Kapcsolatban áll,és amilyennek leírod vélhetőleg csak nem akart megbántani,ezért mondta,hogy nem ígér semmit. Ne bizakodj,ismerkedj. Időnként érdeklődj utána,hogy megvan-e még a barátja.
2021. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/147 anonim ***** válasza:
80%
53-as vagyok. Egyébként is mit ígérne? Hogy a soronkövetkező Te leszel?
2021. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/147 A kérdező kommentje:
#53 mennyi időnként vagyis milyen időközönként érdeklődjek? És hol, milyen formában?
2021. dec. 19. 15:04
 56/147 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk attól az ismerőstől akitól megtudtad az elérhetőségét. Bár Ő most sem volt tisztában azzal,h kapcsolatban áll.. Kb pár /mondjuk 3 havonta/. Ha szakít se biztos,h rögtön másik kapcsolatot akar.
2021. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/147 A kérdező kommentje:
Az nem ismerős. 1 tescoban dolgozik a lány ott pénztáros. De ez nagy Tesco sok ember dolgozik ott köztük sok pénztáros. Már azt sem tudom melyik adta meg a lány elérhetőségét. Na meg amúgy is a lány kapcsolati státuszát sem tudta akkor később honnan tudná? Sehonnan! Tehát akkor honnan vagy kitől tudjam meg? 3 hónap időpont az oké, azt értettem és be is fogom tartani.
2021. dec. 19. 18:37
 58/147 A kérdező kommentje:
Tegnap délután megtaláltam Facebookon és bejelöltem és este pedig vissza is igazolt. A profilján semmiféle nyomát nem látom annak, hogy barátja lenne. Nos hogyan tovább? Mitévő legyek?
2021. dec. 22. 16:54
 59/147 A kérdező kommentje:
Azóta már beszélgettünk privátban 1 keveset és írta, hogy barátja van. Én meg írtam neki, hogy várok rá. Jól tettem? Vagy mit kellett volna másképpen csinálnom?
2021. dec. 28. 14:23
 60/147 A kérdező kommentje:
Na szóval mitévő legyek?
2021. dec. 30. 14:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!