Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy nővel hogyha csak a telefonszámát és a nevét tudom?

Figyelt kérdés
A nőnek hétköznapi neve van. Tehát például Nagy Anna (nem ez a neve ez csak példa volt) tehát facebookon nem tudnám megtalálni. Mivel nagy városban élek énis és ő is ezért sem lenne könnyű megtalálni a közösségi oldalon. Hogyan kezdeményezzek? Írjak neki egy sms-t? Ha igen mit tartalmazzon? Segítsetek.

2021. aug. 3. 10:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/147 anonim ***** válasza:
71%
Mi a fenére vártál eddig?
2021. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/147 anonim ***** válasza:
70%
Küld már el neki azt az smst. Ne bénáskodj
2021. aug. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/147 A kérdező kommentje:
Hát jó. Azért mivel az életkorát sem tudom, félek, hogy idősebb pár évvel és akkor úgy meg nem érdekel
2021. aug. 22. 09:59
 34/147 anonim ***** válasza:
82%
Felejtsd el. Túl töketlen vagy te egy jó nőhöz. Hagyjad, engedd el.
2021. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/147 A kérdező kommentje:
Na ilyen haszontalan válaszokra nem vagyok kíváncsi! Amúgy meg egyáltalán nem kell jó nő...
2021. aug. 22. 10:54
 36/147 anonim ***** válasza:
70%
Egy hónapja jártál Nála futárként. Gondolom azóta sem. Akkor rögtön kellett volna vmit lépned,lehet,h már nem is emlékszik Rád. Az,hogy sms-t küldj szerintem nem jó ötlet hiszen Te a munkádból kifolyólag tudod a számát,ami egy támadási felület is lehet. Szerintem engedd el ha más módon nem tudsz Vele kapcsolatba lépni. Hátha rendel még vmit....
2021. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/147 A kérdező kommentje:
Így van. Akkor és ott az egyszer láttam és találkoztam vele. Azóta sem. De lehet fog még máskor is rendelni és én fogom neki vinni. De akkor mit lépjek? És ahogyan írtad, már az első alkalomnál lépnem kellett volna. De mit kellett volna lépnem?🤔
2021. aug. 22. 11:29
 38/147 anonim ***** válasza:
88%
Én a találkozás után gondoltam a rögtönre,hiszen akkor,ott,az ajtóban nem tudtál volna semmi bókot rögtönözni. Ha mész még1x viszont fel tudsz rá készülni. Örülsz,h ismét látod,Te jól emlékszel rá,és örülnél ha nemcsak így találkoznatok. És meghívod vmire....kb
2021. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/147 A kérdező kommentje:
De hogy gondoltad azt, amikor először vittem neki csomagot? Hogy gondoltad, mit kellett volna akkor lépnem?🤔
2021. aug. 22. 12:37
 40/147 anonim ***** válasza:
77%
Irtam. Mivel nem vagy vérprofi ismerkedésben azonnal nem tudtál reagálni. De másnapra kitalálhattál volna vmit,pl bedovsz a postaládájába egy kreatív üdvözlőlapot a telefonszámoddal,hivatkozva arra,h boldog lennél ha most Ő hívna.... Figyelj,nem igaz,hogy semmi ötleted nincs. Alapjáraton hogy ismerkedsz? Csak ha egyenesen adja magát a helyzet?
2021. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!