Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy nővel hogyha csak a telefonszámát és a nevét tudom?

Figyelt kérdés
A nőnek hétköznapi neve van. Tehát például Nagy Anna (nem ez a neve ez csak példa volt) tehát facebookon nem tudnám megtalálni. Mivel nagy városban élek énis és ő is ezért sem lenne könnyű megtalálni a közösségi oldalon. Hogyan kezdeményezzek? Írjak neki egy sms-t? Ha igen mit tartalmazzon? Segítsetek.

2021. aug. 3. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/147 anonim ***** válasza:
94%
Sms. Esetleg viberen.
2021. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/147 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, ő adta meg neked a számát? Ez egy elég erős jelzés a szimpátiát illetőleg, nyugodtan küldhetsz neki egy sms-t, esetleg utalsz arra, hogy szimpatikusnak találtad, amikor találkoztatok, nincs-e kedve meginni veled egy kávét stb. Nem kell túlbonyolítani.


Ellenben ha te valahonnan megszerezted a számát, akkor nagyon rosszul venné ki magát egy sms, szóval ez esetben felejtős a dolog.

2021. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/147 anonim ***** válasza:
91%
Honnan ismered? Látott már téged, tudja, hogy létezel?Te tudod, hogy szingli? Ha még a létezésedről sem tudnék, s írnál egy SMS t totál betojnék, megijednék. Ha már beszéltem veled valaha, s azt irnád, Szia, xy vagyok, itt és itt találkoztunk. Nagyon szimpatikus voltál, szeretnélek megismerni. Meg adod a messenger elerhetoseged? Én is kérdezhetek: mivel fogott meg ennyire, hogy ráírj? Nagyon szép nő?
2021. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/147 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyváros, és ha általános neve van, akkor is végignézheted a facét. Én már találtam meg így illetőt. Egy nagyvárosban sincs annyi azonos nevű a facén, ha 10-20 főt kell átnézned és megismered a fotója alapján.
2021. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/147 A kérdező kommentje:
#1 nem mondod? Épp ez a kérdés, hogy mit írjak az sms-ben. Tobbi válaszolónak: igen egyszer találkoztunk már és váltottunk pár szót. Igaz nem egymásról, hanem amit a "közös érdekünk" megkövetelt. A számát egyenlőre nem mentettem el. Mentsem el és akkor írjak rá viberen? Vagy sms-t írjak neki? És mi légyen a tartalma?
2021. aug. 3. 10:51
 6/147 anonim ***** válasza:
78%

1-es vagyok. Elnézést, hogy az "Írjak neki egy sms-t?" kérdésedre válaszoltam.

Egyébként sok sikert!

2021. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/147 anonim ***** válasza:
86%

#5


#2 voltam, megismétlem: Kár kerülgetni a forró kását. Ha tudja, hogy megvan neked a száma, akkor egy sms amiben elhívod kávézni bőven elég. Ha szimpatikus voltál neki és kíváncsi rád, akkor rá fog bólintani.

2021. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/147 A kérdező kommentje:
#3 azt nem tudom, hogy szingli-e. De a találkozásunk során azalatt a pár perc alatt végig nagyon mosolygott meg láttam rajta, hogy szerintem örül. Jó nő amúgy igen nagyon. #4 szerinted nem kerestem még? Ne nézz már ennyire maradinak. Nyilván ha megtaláltam volna a közösségi oldalon akkor ott felkeresem és nem írom ki a kérdést...
2021. aug. 3. 10:56
 9/147 A kérdező kommentje:
#7 azt nem tudja, hogy én nekem megvan az ő száma. Esetleg gondolhatja. Mivel egyenlőre nem mentettem el a számát így "hivatalosan" nincs meg a száma csak "papíron"
2021. aug. 3. 10:58
 10/147 anonim ***** válasza:
89%

Csak arra kérlek, vele ne ilyen arrogánsan kommunikálj, mint itt velünk... már szinte minden hozzászólót lehurrogtál... "nem mondod" "ne nézz már maradinak, nyilván ha megtaláltam volna..."

Ez semmilyen nőnek nem lesz ám szimpatikus, ha mindenkinél mindent jobban tudsz és ezt ellentmondást nem tűrően tolod is bele a másik arcába.

2021. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!