Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy nővel hogyha csak a telefonszámát és a nevét tudom?

Figyelt kérdés
A nőnek hétköznapi neve van. Tehát például Nagy Anna (nem ez a neve ez csak példa volt) tehát facebookon nem tudnám megtalálni. Mivel nagy városban élek énis és ő is ezért sem lenne könnyű megtalálni a közösségi oldalon. Hogyan kezdeményezzek? Írjak neki egy sms-t? Ha igen mit tartalmazzon? Segítsetek.

2021. aug. 3. 10:26
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/147 A kérdező kommentje:
Akkor segítsetek valakit találni ha annyira okosak vagyok!
2022. jan. 10. 21:23
 82/147 A kérdező kommentje:
Írjak neki sms-t?
2022. jan. 15. 20:05
 83/147 anonim ***** válasza:
83%

És a 82. hozzászólásra visszakanyarodsz oda hogy írj-e neki sms-t? Iszonyat gáz vagy, alap hogy futárok nem kezdenek ki az ügyféllel. Nem tudom hogy nálatok miért nem mondták, nálunk több körlevél is volt ezzel kapcsolatban. Jesszus, ha mindenkivel kikezdenék aki nagyon kedves, másra sem lenne időm. De maradjunk az eredeti felállásnál, amikor még nem olyan rohadt titkos volt az egész hogy nem voltál hajlandó elárulni hogy hogy szerezted meg a számát, honnan ismered, stb. Megadja a számát, vagy miután valahol talalkoztatok és pont nem kérted el, de egyébként olyan volt a szituáció hogy akár el is kérhetted volna, akor szépen felhívod. Nem szarakodsz fhaszom közösségi oldalakkal, nem jelölgeted, stb. Felhívod és kész. Egyébként meg tényleg elég flegma vagy, de szerintem lehetsz vele is flegma, úgy legalább megkönnyíted a döntését. ;)


Ja, és reménykedj hogy nem rugat ki. (Már ha szereted a munkád)

2022. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/147 A kérdező kommentje:
Na komolyan! Hogyan kezdeményezzek?
2022. jan. 17. 11:46
 85/147 anonim ***** válasza:
80%
Én voltam hasonló szituban, és azt kell, hogy mondjam, már nagyon elkéstél. Akkor rögtön kellett volna SMSt küldened.
2022. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/147 A kérdező kommentje:
De most mit csináljak?
2022. jan. 18. 11:22
 87/147 anonim ***** válasza:
80%

Jézusom, végigolvastam, és nagyon para az egész.


Kérdező, el sem hiszem, hogy 24 évesen ennyire éretlen és értetlen vagy. Ugyanazt a kérdést hajtogatod újra és újra...vagy valami súlyos mentális betegségben szenvedsz, vagy nem tudom, de normális lelkületű ember nem nyomul ennyire. Ha magamból indulok ki, én biztosan megpróbálnék jelezni a felettesednek, mert ez ultragáz...

2022. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/147 A kérdező kommentje:
Na szóval hogyan?
2022. jan. 25. 16:42
 89/147 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdeményezzek ismerkedést, hogyha valakinek a telefonszámát és a nevét tudom?????
2022. jan. 26. 18:22
 90/147 anonim ***** válasza:
61%
#89 előbb nem kéne rendbetenni a kapcsolatodat azokkal akik letiltottak facebookon?
2022. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!