Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy nővel hogyha csak a telefonszámát és a nevét tudom?

Figyelt kérdés
A nőnek hétköznapi neve van. Tehát például Nagy Anna (nem ez a neve ez csak példa volt) tehát facebookon nem tudnám megtalálni. Mivel nagy városban élek énis és ő is ezért sem lenne könnyű megtalálni a közösségi oldalon. Hogyan kezdeményezzek? Írjak neki egy sms-t? Ha igen mit tartalmazzon? Segítsetek.

2021. aug. 3. 10:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/147 A kérdező kommentje:
#10 hatalmasat tévedsz! Milyen mindenkit lehurrogtam? Egyedül az #1-esnek mondtam meg, hogy ne írja már meg válaszba azt, amit én a leírásba írtam, vagyis hogy sms-t írok neki. Ha tudnál olvasni és értelmezni akkor láthatnád, hogy mindenki másnak normálisan válaszoltam.
2021. aug. 3. 11:06
 12/147 anonim ***** válasza:
85%

1-es és 10-es is én vagyok. Közgazdász vagyok, valóban nem irodalmár - nyilván itt lehet a gond.:)

A kérdésed volt: "Hogyan kezdeményezzek? Írjak neki egy sms-t?"

Erre írtam, hogy igen.

Illetve aki a fészbúkon keresést ajánlotta, szintén hasonló stílusban.

De nyilván nem az én problémám.

Most pedig írod, hogy "ha tudnék olvasni és értelmezni"... oh elnézést, nem tudtam, hogy holmi közgazdászként nyelvész professzorhoz van szerencsém.

Sok sikert még egyszer!

2021. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/147 anonim ***** válasza:
87%
Hívd fel a számát és mondjad neki, hogy szia Yvette Bernadette! Emlékszel rám? Én voltam az a srác akivel itt és itt találkoztál, nem jönnél el velem valahova beszélgetni/csavarogni/kávézni?
2021. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/147 anonim ***** válasza:
91%

4-es vagyok, ezt írtad a kérdésedben: "..tehát facebookon nem tudnám megtalálni". Nem azt írtad,hogy nem TUDTAM megtalálni - nem tudnám megtalálni, ebből pedig arra következtetek,hogy nem kerested, csak feltételezed.


Minek teszel fel kérdést ha ennyire okos ("okos") vagy?

2021. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/147 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerű.

Leírod neki smsben hogy ki vagy, honnan ismered és hogy szeretnél vele találkozni mivel szimpatikusnak találod és szeretnéd jobban megismerni ha benne van.

2021. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/147 anonim ***** válasza:
90%
Írj neki SMS-est nyugodtan és kb. ugyanazt amit egyéb platformon írnál neki. Azt viszont nem tudjuk honnan ismered, honnan van meg a száma. Mondjuk én inkább arra spendíroznék hogy próbáljak vele "véletlenül" összefutni valahol és ott beszédbe elegyedni.
2021. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/147 A kérdező kommentje:
A lakóhelyénél voltam, ott találkoztunk. Vittem neki valamit a munkámból kifolyólag. Tehát a véletlen összefutásra az esély = a 0-val.
2021. aug. 3. 12:48
 18/147 anonim ***** válasza:
56%
Futár vagy?
2021. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/147 A kérdező kommentje:
Aki aminek nevezi. Futár, kiszállító, kézbesítő stb. Az a lényeg, hogy átadtam neki valamit amit rendelt.
2021. aug. 3. 13:40
 20/147 anonim ***** válasza:
73%

Miért kell ezt túlbonyolítani? Vagy SMS vagy VIBER vagy hívd fel!

El kell neki mondani hogy ki vagy és megkérdezni emlékszik-e rád. Ha igen, megmondani hogy szeretnéd látni újra, mert nagyon szimpi neked, vagy mert szeretnéd megismerni jobban. Erre ő nyilván reagálni fog. Így tökéletes! Egyszerű és nagyszerű! Nincs mellébeszélés, nincs félreértés!

2021. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!