Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne helyreállítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne helyreállítani a nemek közti egyenlőséget a párkapcsolati piacon?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, milyen megoldási lehetőségek vannak.

2021. jún. 30. 15:57
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/272 anonim ***** válasza:
100%
180: ezt már én is kérdeztem tőle sokszor, hogy miért hiszi, hogyha ezeket a rendszereket bevezetnék, akkor kapna olyan nőt, amilyet szeretne, de nem válaszolt rá egyszer sem, mert gondolom nem tud.
2021. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/272 A kérdező kommentje:

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️


Egyébként azt nem vettétek észre, hogy a nők és a férfiak írási stílusa között egyre nagyobb a különbség? Ez is arra utal, hogy ma már szó sincs semmiféle egyenlőségről a nemek között, a két nem egy teljesen külön világban él.


180: Még nem írtam, hogy a nők jogait el kéne venni. Lehetséges, hogy egy kizárólag női bevándorlás is elég lehetne, miközben a fiatal pároknál elérjük, hogy csak női gyereket hozzanak a világra mondjuk hormonális beavatkozással. Így nem csökkenne senkinek semmije.

2021. júl. 4. 13:08
 183/272 A kérdező kommentje:
181: Ezekben a rendszerekben Tinder passporttal van matchem. Ennek ellenére nem fogadom el, ha oda akartok küldeni. Ez az én országom, én akaratom.
2021. júl. 4. 13:09
 184/272 anonim ***** válasza:
100%
Inkább rajtad kéne hormonális beavatkozást végezni, és a problémád sokkal hamarabb megszűnne.
2021. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/272 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 2 férfi írásképe sem lesz egyforma, mert bármily meglepő, különálló személy mind. Titeket, inceleket is meg lehet különböztetni, hogy éppen melyikőtök rinyál már megint.


Ah, nem korlátoznád a jogainkat, de hormonokkal tömnél azért, hogy lányt szüljek, és mindezt azért, hogy egy hozzád hasonló senkiházi meg dugja dugni, ha akarja a lányom, ha nem :D

2021. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/272 anonim ***** válasza:
100%
A te országod, meg 9,7 millió másik emberé. És az akaratoddal a jelentéktelen kisebbséghez tartozol. Megszoksz, vagy megszöksz.
2021. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/272 anonim ***** válasza:
100%

182: de a női bevándorlásnak csak annak az elhanyagolható számú szerencsétlen felé lenne pozitívuma. Nekik is kell juttatások fizetni, ha gyereket vállalnak, kevesebb jutna mindenkire; valószínűleg nem is akarnának dolgozni, aki meg igen, az ilyen mélyszegény országból jőve olyan csekély összeget is nagy vagyonnak lát, hogy még jobban aláásnál azt a borzalmasan alacsony átlagbért. Aztán meg persze ott is menne a rinya, hogy "ja a nőkből is csak a szépeket meg a fiatalokat hozzuk be, mert a 40éveshez nem fűlik a f...om".


Ennyi erővel meg súlyosabb helyzetben vannak azok, akiknek nincs lábuk, megoldás: vágjuk le mindenkiét. Igazságos lenne, de azért gondolom, nem ugrálsz ezért.


Szerintem el kellene fogadni, hogy az élet nem igazságos, és a legtöbb ember valamilyen téren megszívja. Ha meg nem akar beletörődni az illető, akkor költözzön el olyan helyre, ahol nagyobb az esélye (pl. Oroszországban bazi nagy nőtöbblet van, ott kapkodnának pár pasi után).

2021. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/272 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg kit érdekel, ha más az írási stílus? Semmit nem jelent. Vagy szerinted az a teljes egyenlőség, aki utolsó pontig ugyanolyan, mint a másik? Szerintem nem érted az egyenlőség szót 🤷🏻‍♀️
2021. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/272 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tudom, mindjárt kimagyarázod, miért lenne nekem jó, ha hormonnal tukmálnának csak azért, hogy lányom legyen.

Szerintem meg aki ilyen balfék mint te, kasztráljunk ki, és tegyünk ki a lúzer társaiddal együtt egy külön szigetre, hogy véletlenül se veszélyeztessetek senkit.

2021. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/272 anonim ***** válasza:
100%
A hormonális beavatkozásokból csak a rossz lesz mindig amúgy. Ha innentől kezdve csak nők születhetnek x ideig, azzal azt érjük el, hogy ezeknek a nőknek a többsége, ha felnő, nem fog a korosztályában társat találni, és érzelmi manipulációval, bullyinggal fogják rávenni a nála 20-30 évvel idősebb fazonok, hogy feküdjön alá, a férfitöbbeltre hivatkozva.
2021. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!