Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakult ki a párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki a párkeresés során ez a nemek között?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a nőknek fontos (sőt talán a legfontosabb) a férfi keresete, míg a férfiak legtöbbjénél ez nem tényező a nők irányába. A kinézet igen, ami viszont természetes és szerintem nem felszínes, mert olyannal semmi értelme együtt lenni, aki külsőre nem tetszik. De ez a nőkre is igaz, ők is válogatnak külső alapján. Mondom ez nem gond, eddig 1:1. De a nők a pénzt is nézik, ami szerintem egy undorító és felszínes dolog, és így már 2:1 a nők javára.

2021. jún. 16. 01:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez sokszor félreértett dolog. Én dolgozó nő vagyok, eltartom magam, minden oké. De ha elmegyek randizni valakivel akkor komoly kapcsolatot keresek hosszú távra lehetőleg örökre. Amiben nekem benne van majd a családalapítás is. Na most ha lesz majd 1-2-3 gyerekem, akkor velük általában a lz anyukák, vagyis én leszek otthon évekig, amíg oviba nem mennek. Ez az időszak ha egymás után jönnek a babák akkor is eltarthat legalább 5 évig. Ebben az 5 évben mivel én otthon leszek a gyerekekkel, valakinek ki kell fizetni a kaját, rezsit, ruhát, jatekokakt, háztartási cuccokat, esetleges nyaralást stb. Szóval eléggé fontos hogy egy lehetséges férjjelölt keres-e olyan jól hogy biztos anyagai háttért nyújtson az egész családra éveken keresztül. Ennyi.
2021. jún. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
27%

Én blackpilled incel vagyok.


1. Senkit sem érdekel a pénz ma már

2. Pont akkor nem lennének felszínesek a nők, ha nem csak a kinézet érdekelné őket, hanem az is, hogy az illető mit tett le az asztalra.

2021. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
15%
3. megalapozott és feketepillázott
2021. jún. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
84%
2:1 a nők javára. Akkor nyertek a nők.
2021. jún. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
86%

Elérkeztünk addig a pontig, hogy a felszínesség nem felszínesség, ha férfiről van szó... Fasza...

Amúgy meg igenis fontos nektek a kereset, ne hazudj. Ha a párod a te fizetésed dupláját hozza haza, akkor naaagy nagy valószínűséggel egy férfiatlan kis patkánynak érzed majd magad mellette.


A nő azt keresi egy férfiban, hogy legyen életképes, az életképesség pedig manapság egyet jelent a pénzkereséssel, kapcsolatok teremtésével, önállósággal. Ezzel szemben a férfiak egy kezes kis jószágot keresnek, aki nem mellesleg jól is mutat.


Látod, így is meg lehet fogalmazni az ösztönöket. Talán egy kicsit közelebb is állna a valósághoz, mint a te megfogalmazásod.

2021. jún. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
6%
#6, ezek szerint te egy nem jól mutató hárpia vagy. Mondjuk az irományodból ki is derült.
2021. jún. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
9%

"A nő azt keresi egy férfiban, hogy legyen életképes":


A sok egyetemista karrierista nő valahogy mégis gimnáziumból kibukott drogdealerekkel hál.

2021. jún. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
13%
#2 nagyon vicces h mindig a gyerekre hivatkoznak, akk is ha egyéjszakás, akk is ha 2 hétig vannak együtt és csak instára kell vmi mutogatni, köze nincs az egésznek a családhoz, eleve ilyen nővel aki irreálisan magas keresetet vár el, pont nem a családalapitás az első gondolat. Sőt mint látjuk, rengetegen pucér seggre vállalnak 5 vagy több gyereket is, meghát ugye a gyerek nem pénz kérdése. Vagy akk most h is van? :)
2021. jún. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 9-es, igazad van sajnos nagyon sok ilyen nő is van, amiket leírtál.

Én a magam nevében beszéltem, hogy nálam pl ezért fontos :) Nem vagyunk mind egyformák.

2021. jún. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
3%
#10 még nem vagytok egyformák igen, de már nagyon nagyon kihalóban van a valódi anya-társ minőségű nő aki alkalmas is betölteni ezeket a szerepeket és nem arra gondolok h otthonülős tányérdobálós mosogatógép-sárkány.
2021. jún. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!