Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakult ki a párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki a párkeresés során ez a nemek között?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a nőknek fontos (sőt talán a legfontosabb) a férfi keresete, míg a férfiak legtöbbjénél ez nem tényező a nők irányába. A kinézet igen, ami viszont természetes és szerintem nem felszínes, mert olyannal semmi értelme együtt lenni, aki külsőre nem tetszik. De ez a nőkre is igaz, ők is válogatnak külső alapján. Mondom ez nem gond, eddig 1:1. De a nők a pénzt is nézik, ami szerintem egy undorító és felszínes dolog, és így már 2:1 a nők javára.

2021. jún. 16. 01:36
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
51%

Ebben az orszagban szerinted olyan nagyon sokan tudnak gyerek mellett gazdalkodni? Nem veletlen, hogy egyre kevesebben akarnak.



Vagy apuka tobbmuszakot, tulorat vallal es a mediaban hallod a hisztit, hogy jaj de rosszak a ferfiak, hiszen a gyerek nem latja az apjat, akinel max dogleni meg aludni lesz otthon kedve, mert elfaradt.

2021. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
64%

#32

Én mondjuk a környezetemben azt látom, hogy a család vígan megélne apu túlórája/maszekja nélkül is pénzügyileg, csak simán menekülnek otthonról. :/

2021. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
71%

En az ellentettjet


Amug sokszor az no kenyszeriti ki a gyereket es zsarolja a pasit. Ha nem lesz gyerek, nem szeretsz, elhagylak stb. Az meg le fog lepni, mert nem akart gyereket, csak papucs volt nemet mondani.


Vagy azt hiszi, a gyerek megmenti a kapcsolatot, mert az lesz a megvalto es osszetart. Nem.


Meg az allam is penzt ad gyerekert kb lefizeti az embereket, amikor vagy 70% a valasi arany

2021. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

#33

Rengeteg pasit hagytam ott azért, mert nem akart gyereket! Nem gondolom, hogy ez zsarolás lenne.

Ha te nem tudod ezt megadni, majd megadja más.

2021. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
67%

"Amug sokszor az no kenyszeriti ki a gyereket es zsarolja a pasit. Ha nem lesz gyerek, nem szeretsz, elhagylak stb."

Ebben mi a kényszerítés? Én sem szeretnék gyereket, ha valaki ezt mondaná nekem, akkor végighallgatnám, megköszönném hogy őszinte volt és nem húzzuk egymás idejét, majd mennék csomagolni. Hol itt a gond?

2021. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
76%
Az nem zsarolás. Tény, hogy akkor szakítás lesz a vége. Nem kéne félelemből egy baba életét elb.szni
2021. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
23%

36


Es ezert csak a ferfi a hibas? Ket ember kell a gyerekhez.


Mindketten hibasok

2021. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Na, ezért fogom annak idején már a társkereső-adatlapomon beírni, hogy gyereket NEM AKAROK, köszönettel. Mélymerítés lesz, de nem baj. Ha ez baj, akkor inkább leszek alkalmi kapcsolatokban, mint esetleg később egy olyan házasságban amit már csak a gyerek tart össze. Más semmi.
2021. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
78%

#37

Szerintem meg senki nem "hibás". Mivel gyerekvállalásban nem nagyon van kompromisszum (értsd: vagy van gyerek, vagy nincs, nem lehet félig vállalni), jobb minél előbb közölni a másikkal az igényünket ilyen téren. Ha nem egyezik, akkor meg keresni mást, akivel már igen. Továbbra se látok ebben se hibát, se kényszerítést.

2021. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
43%

39


Ertsd mar meg, hogy egyedi esetet irtam es nem az atlag vallalast. Altalaban ketten dontenek.



De sok olyan eset van, ahol a kapcsolat megvaltojakent karnak gyereket, aki megmenti a doglodo hazassagot. Vagy jatszmazas megy, hogy nem szeretsz ha nem akarsz gyereket stb. Az meg belemegy, mert tarsfuggo es fel, hogy elhagyja a felesege, ha nem csinalnak gyereket, pedig o nem akarna, nem kesz ra.

2021. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!