Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is ezt tapasztalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is ezt tapasztalják tinderen?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a nők (tisztelet a kivételnek) semmi energiát nem tesznek a beszélgetésbe. Ha nem teszel fel nekik egy kérdést, akkor már nem tudnak válaszolni, reagálni a másik írására. Ők pedig egyetlen kérdést sem tesznek fel, 0 érdeklődést mutatnak. Ha nem jövök be neki, akkor ne húzzuk egymás idejét. De ha igen, akkor nem kellene neki is kérdezni pár dolgot rólam? Az a baj, hogy 4-5 üzenetváltás után ezeknek a beszélgetéseknek a folytatása már nagyon megterhelő nekem, és nem egy könnyed chatelésként tekintek rá, hanem egy feladatra. Eddig randim csak abból lett, aki érdeklődött felém már az elejétől (és ez kb 10-ből 1), szóval a tapasztalat alapján az ellenkező típusnak már elég hamar nem írok többet. Nem a levegőbe beszélek, az elmúlt 2 hónapban 200 matchen vagyok túl (előfizetéssel persze).

Csak engem tisztelnek meg a lányok ezzel a viselkedéssel, vagy másokat is?


2021. jún. 21. 23:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Menj már innen :D
2021. jún. 21. 23:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok nő csak hülyeségből van ott. Te is igy kéne hozzáállj aztán egyszercsak beesik az ideális. Egyébként itt komolyan nagyobb eséllyel lehet normális emberbe futni mint ott. Ugyanis itt gondolatok alapján jönnek létre benyomások, nem egy jól beállitott kép alapján.
2021. jún. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Férfiként általában csak vesztés a Tinder.
2021. jún. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Tele van szebbnél szebb , szexinél szexisebb , gyönyörű 20-onéves nőkkel. Túl sok van fent belőlük.


Kizárt , hogy rászorulnak , a többségük unalomból van fent vagy kamu.

2021. jún. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ugyan ez. A nők fel sem fogják, hogy ez energia, fenntartani egy beszélgetést amiben ők kicsit sem partnerek. (Amikor 10-ből 9 nő pedig ilyen, akkor igenis az ember megpróbálja, hátha valamelyiket meg lehet nyerni idővel...)



Lehet ott párt találni, de ha ezt az időt másra fordítanám valószínűleg én is jobban járnék.


Nőknek napi 5 jobbra húzást kellene engedni max, akkor nem lenne napi 50+ új matchük.

2021. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még ismerkedtem 2 éve, én is unott voltam. Valójában, aki szembe jött, senki nem tetszett. Aki tinderezik nő ismerősöm is mind ezt mondja.

És volt, akiről azt gondoltam, hogyha nagyon jó a szövege, vagy nagyon udvarol, megdolgozik értem, ott még lehet esély, ha nem is annyira tetszik. Szerintem te is ilyenbe csöppentél. Várják, hogy túráztasd magad értük, de annyira azért nem érdekled őket, hogy ők is erőfeszítést tegyenek. Én így éreztem.

Egyvalaki iránt tettem, miután kezdeményezett, vele vagyok 2 éve.

2021. jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!