Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes Tinderezni? Várom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes Tinderezni? Várom a tinderes tapasztalatokat!

Figyelt kérdés

Nem úgy veszem észre, mintha lenne bármi értelme ennek az alkalmazásnak, a legtöbben nem írnak, még azután sem, hogy ,,matcheltünk", ha én írok, akkor pedig olyan érzést keltenek bennem a legtöbben, mintha ők tennének valami hatalmas nagy szívességet nekem, akárcsak egy sziával is.


(Közel sem a 10/10-es, modell kinézetű férfiakról beszélek, mielőtt valaki erre asszociálna)


Várom a tinderes tapasztalatokat, cáfoljatok meg, ha nem így van!


23/l



2020. jan. 4. 00:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Tinderen a férfiak többségének egyáltalán nincs, vagy alig van egyezése. Az általad jobbra húzott férfiak, ha nem is 10/10-esek, de valószínűleg még így is bőven a privilegizált “jó pasi” kategóriába tartoznak. Hozzájuk pedig nem árt jó nőnek lenni, ha valami komolyabbat szeretnél.
2020. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy ilyen kérdés vmelyik nap, ott is leírtam, hogy nekem nagyon is bejött, ott ismertem meg a férjem.

Viszont az ismerőseimtől akik használják csak rosszat írnak mint amit te is tapasztalsz. Sztem érdemes türelmesnek lenni, ki lehet fogni sok idiótát az tény, de olyat is aki komoly kapcsolatot keres. Én egy percig nem bánom.

2020. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
sok a kamuprofil, 70%. Bizonyítottan.
2020. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként volt pár matchem akiknek írtam, de azok válaszra sem méltattak, úgyhogy ja. Én is csalódtam benne.
2020. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Általában azokat húzom jobbra, akik valami miatt megtetszenek (nyilván), és ez általában az egyediségben nyilvánul meg, nem abban, hogy mennyire szép az arca, kidolgozott a teste az illetőnek, nem ez határozza meg egy ember értékét, persze ezt képek alapján nehéz kiszűrni.


Másrészt viszont, hogyha nem tart engem ,,jó nőnek", akkor minek húz jobbra?

2020. jan. 4. 00:23
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig inkább szexpartner kereső, mint társkereső.
2020. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre ott a válasz a leírásod végén: 23/l. Így igen, érdemes, mert rengeteg pasi fog bepróbálkozni.

A kérdésed mögötti leírás pedig fájdalmasan kamu. Odadobtad az egész végére, hogy 23 éves lány vagy, majd leírtad azt, amit minden ronda és sikertelen pasi ír az oldalon. Ha ezt bárki bekajálja, teljesen érthető, hogy miért csúszunk le általában a PISA testen. A valóságban teljesen átlagos csajokat széttépnek a tinderen a srácok, annyira próbálják őket befűzni.

2020. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes, mert ez is egy plusz felület. Sőt, a leggyakoribb hely, ahol megismerik egymást a párok manapság, az internet. Így a tinder is előkelő helyen van.


Nőként sok matched lesz, viszont közülük rengetegen lesznek, akik csak b•szni akarnak. Pont, mint a valóságban is. Szóval őket kell kiszűrnöd, és jó vagy 🙂


Ne vesd bele a hitedet! Nem hatékonyabb, mint a valóságban ismerkedni, viszont ezt szarás közben is csinálhatod, nagyon kényelmes.

2020. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!


Azt gondolsz amit akarsz, nem kamu, hogy az általad használt kifejezéssel éljek, a kérdésem.

A te meglátásaid szerint átlag alatti nő lehetek, mert ugyan még a mások által teljesen átlagosnak vélt férfiak sem veszik a fáradtságot, hogy írjanak.

Ismételten leírom, hogy nem a 10/10,9 vagy akár 8-as férfiakat célzom meg.


Köszönöm mindenkinek a válaszát, várom a további észrevételeket!

2020. jan. 4. 00:33
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyet csinálni (ezért előre is elnézést), hogy nem írok rá matchekre.

Ez azért van mert sokszor gépiesen likeolom, meg sem nézem, mert úgyis olyan kevés a matchem, viszont mikor becsúszik valaki, akkor látom hogy vele nem jönnénk ki jól, nem illünk össze.


OFF: Ne használja maszkot a képeiden, az borzasztó! (Ha nem tudod mi az, akkor jó)

2020. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!