Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes Tinderezni? Várom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes Tinderezni? Várom a tinderes tapasztalatokat!

Figyelt kérdés

Nem úgy veszem észre, mintha lenne bármi értelme ennek az alkalmazásnak, a legtöbben nem írnak, még azután sem, hogy ,,matcheltünk", ha én írok, akkor pedig olyan érzést keltenek bennem a legtöbben, mintha ők tennének valami hatalmas nagy szívességet nekem, akárcsak egy sziával is.


(Közel sem a 10/10-es, modell kinézetű férfiakról beszélek, mielőtt valaki erre asszociálna)


Várom a tinderes tapasztalatokat, cáfoljatok meg, ha nem így van!


23/l



2020. jan. 4. 00:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
36%
16-os addig keresett ,amíg megtalálta a maga által elképzelt tökéletes kant.
2020. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 1.5 évig használtam anno, 4-5 éve a Tindert.

Eleinte laza vigasztalást kerestem egy nagy szakítás után, majd komolyabb kapcsolatot.

Fejből nem emlékszem már, de ugye rengeteg matchem volt, többekkel chateltem, randiztam, hát egyik sem tett rám hatalmas benyomást, egy sráccal haverok lettünk egy időre.

A lényeg hogy rengeteg csalódáson voltam túl, leszedtem megint felraktam stb, mire egymásra találtunk a férjemmel a Tinderen, aki miatt a 1.5 év bénázás abszolút megérte.

2020. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%

22.


Na erről van szó. Én csináltam egyszer egy tök átlagos csaj profilt tinderen, fél óra alatt annyi like jött, amennyi nekem egy hét alatt sem. Ha valaki ekkora választékból másfél év alatt tud csak partnert találni, az egyszerűen túl válogatós. Ilyen nőkbe futok bele én is folyton, a bőség zavarában azt sem tudják eldönteni, mit akarnak. Emiatt az elmúlt 3 évben csak rövidebb kapcsolataim voltak, mert folyton továbbállt mindenki. Ezért is adom fel ezt az egészet, és hátha majd a való életben összefutok egy tinder-szűz csajjal, akinek még nem emelte az egekbe az egóját ez a fos.

2020. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%
21: nevezzük inkább férfinek. De amúgy ez most neked fáj? Amilyen lenézéssel beszélsz rólam, biztos nem bánod, hogy kikerültem a társkeresős piacról 😇😇
2020. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a tinderről tanultam meg kezelni a férfiakat :D Sokkal könnyebben felismerem már azokat akik csak játszmáznak, meg egyébként is segített hogy szabadabban tudjak beszélgetni az ellenkező nemmel. És akkor itt jön a de 😅 A férfiak nagy része le se tolja hogy kivel beszél, csak punci legyen. Ordít róluk hogy mechanikusan írkálják ugyanazt az unalmas semmitmondó fekáliát mindenkinek, és egyáltalán nem érdekli őket hogy mit válaszolsz. Egyáltalán nem fektetnek energiát az ismerkedésbe. Azt se tudja mi van a biomban, aztán nekem hisztizik hogy a nők nem figyelnek csak a kinézetre, és olyan evidens dolgokra kérdez rá amit már azelőtt látott hogy jobbra húzott. Én mindig kreatív és érdekes biot írok, egyrészt ezek inkább tükrözik a személyiségem, másrészt a másik félnek is könnyebb ha tud mivel indítani egy sziamizu helyett. Tálcán kínálom a jó beszélgetéseket, de tényleg :D Hát egy kezemen meg tudom számolni hogy 30-ból hány férfival lehet valóban beszélgetni. A többiek szörnyen buták, nincs saját gondolatuk semmiről, látszik hogy nem tudnak mitkezdeni velem. És akkor itt szeretném megragadni az alkalmat hogy elmondjam hogy tudom hogy a nők se jobbak. Ahogy a barátaimmal beszélgettem, náluk is kb ugyanaz az arány amit én a férfiaknál megfigyeltem. Szóval olyan ez mint a valóélet, van sok sok buta ember, és sok értékes ember is. Őket kell megtalálni :)
2020. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
62%

#22 "Egyáltalán nem fektetnek energiát az ismerkedésbe."

Na, a nők annyira nem fektetnek bele energiát, hogy néha fél óránként válaszolnak, már ha egyáltalán. Ugyanakkor meg is értem, mindenki azt gondolja "már megint egy idiótával chatelek"

2020. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!