Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék tinderezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék tinderezni a párom mellett?

Figyelt kérdés
Nyitott házasságban élünk, de az a feltétel, hogy mások erről ne tudjanak. Épp emiatt a tinderen nem szeretnék saját profilképet használni, mert megláthatják az ismerőseink is. Profilkép nélkül meg szerintem nem sok esélyem lenne. Ti mit tanácsolnátok? Hogyan érdemes így tinderezni?

2019. márc. 12. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy.


Kétlem, hogy kamu profillal bárki is megértene téged, nem szívesen ismerkednének veled így.


Miért kell erōltetni épp a tindert? Élōben nem megy az ismerkedés?

2019. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a legegyszerűbb és legkényelmesebb.
2019. márc. 12. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem tindereztem, de állítólag be lehet állítani, hogy téged ne lássanak, csak az, akit mittudoménmerre húzol. Tehát te jelezheted, ha neked bejön valaki, téged viszont nem fog senki jelölgetni.
2019. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vagy mondjuk egy diszkrétebb kép amin nincs rajta az arcod hanem valami testi %)
2019. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagyis :)
2019. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam arckép nélkül, de nem igazán jártam vele sikerrel, ami érthető is, mert én sem húzok jobbra olyan embereket, akiket nem látok, hogy hogy néz ki.


#3: igen, láttam én is azt az opciót, de még nem próbáltam. Lehet, hogy az lenne a megoldás, köszi :)

2019. márc. 14. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!