Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes Tinderezni? Várom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes Tinderezni? Várom a tinderes tapasztalatokat!

Figyelt kérdés

Nem úgy veszem észre, mintha lenne bármi értelme ennek az alkalmazásnak, a legtöbben nem írnak, még azután sem, hogy ,,matcheltünk", ha én írok, akkor pedig olyan érzést keltenek bennem a legtöbben, mintha ők tennének valami hatalmas nagy szívességet nekem, akárcsak egy sziával is.


(Közel sem a 10/10-es, modell kinézetű férfiakról beszélek, mielőtt valaki erre asszociálna)


Várom a tinderes tapasztalatokat, cáfoljatok meg, ha nem így van!


23/l



2020. jan. 4. 00:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom engem is simán balra húztál, pedig nem vagyok ronda: jelenleg egy darab 23 éves matchem nincs. Ennyit arról, hogy nem válogatsz.
2020. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es!


Akkor most olvasd el újra, amit írtam.

Egyrészt nem töltöm az egész napom tinderezéssel, másrészt előfordulhat, hogy te Heves megyében élsz, én pedig Baranyában, így annak az esélye, hogy jobbra húzzalak gyakorlatilag a 0-hoz konvergál.

Másrészt én értem, hogy te válogatás nélkül mindenkit jobbra húzol, de ez a ,,mindegy kicsoda, csak legyen valaki" hozzáállás rendkívül degradáló.

2020. jan. 4. 00:56
 13/26 anonim ***** válasza:
27%
Engem senki nem huz jobbra mert nem nezek ki jol. Eselyem sincs a boldogsagra. Ha nem jon ossze rovid idon belul valami, inkabb ongyilkos leszek. 32 eves leszek nem sokara es soha nem volt meg komoly kapcsolatom. Annyira bele tud betegedni az ember hogy senki nem hajlando ra nezni, ismerkedni. Embertelenek a mai nok.
2020. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
Kamu az egész tinder. Hamis fb profilommal, teljesen üres adatlappal egy nap alatt lett 22 like-om. Persze fizessek elő havonta 5000-ért, hogy lássam, kik azok.
2020. jan. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Noren1989 ***** válasza:
85%

Nos, közel sem 10/10es, modellkinézetű férfiként.

3like kb 5 hónap alatt. Nem match, like.


Innentől úgy vagyok, hogy akit nem húztam tudomisén merre, arra nyilván semmi értelme ránézni, meg pontosan ezért kicsengetni az előfizetést.


Szóval, összegezve, átlagemberként egy kalap szar.

2020. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Vegyesek az érzelmeim. Egyrészt ott ismertem meg a vőlegényemet, aki egyben az első olyan ember, akit tartósan el tudok viselni és élvezni a társaságát, illetve akiben egyszer sem ingott meg a bizalmam, ami így évek távlatából és együttéléséből nálam nagy szó.


Másrészt viszont 3 évig szívtam azzal a szarral, töröltem le dükből/kiégetten majd kezdtem újra két héttel később és futottam újra ugyanazokat a sziamizu mesélj magadról kaliberű üres beszélgetéseket meg olvastam újra a szex/szexkapcsolat/pénzért dugni alkukat és gondolkodtam el minden nap azon, hogy a) mióta van internet az őserdőben, hogy a majmok is tolják a tindert, illetve b) hogyan ne legyek 2 nap alatt komplett férfigyűlölő a sok ösztönlény/lusta/ostoba szarzsák után.


Szerintem az, hogy nekem onnan lett párom, inkább szerencse. Nem mondom, hogy nem érte meg az előzményeket, mert de, de ha másnak kellene okosat mondanom, azt mondanám, hogy szigorúan csak pisilés közben pörgesse a Tindert, azt is csak unalomból, mert nagyjából annyit ér ott az emberek többsége, mint egy szennylapot vagy a légfrissítő oldalán az összetevőket olvasni.


26N

2020. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
13%
te nem nő vagy, az egészen biztos: pontozás 10/ akármi meg modell srácok jha.. :D
2020. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Minden nő ugyanazokat a férfiakat lájkolja Tinderen (csak a 10/10-eseket, ahogy te is, legfeljebb te nem tartod őket annak), így nekik nincs kapacitásuk mindenkinek írni.
2020. jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

Az is csak egy netes társkereső, iszonyat nagy szerencse kell hozzá. Jó helyen, jó időben...

Miért húznak jobbra? Én belépek, annyira unom már, mindenkit gyorsan jobbra dobálok, aztán várom a fogást, mint jó horgász a parton...

2020. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem aki komolyan gondolja, az simán találhat párt tinderen. Írom ezt úgy, hogy amúgy sosem próbáltam még személy szerint, de az ismerőseim körében így tapasztaltam.

Szerintem ott fut zátonyra a legtöbb esetben a dolog, hogy a lányok egy nagyon nagy része egyszerűen NEM SZERETNE ismerkedni és ennek ellenére, pusztán unaloműzésből tinderezik (biztos van a srácok között is ilyen, nőként eddig csak nőkkel beszélgettem erről). Egy kezemen meg sem tudom számolni, hogy hány olyan lány ismerősöm van, aki sír-rí, amiért "nincs normális pasi tinderen", de közben pedig el sem olvassa a leírásukat, csak válogatás nélkül húzza az összeset balra (kivéve kb 1%-ot, akik tényleg olyan jól néznek ki, hogy már a puszta látványukra is benedvesedik), mert egyébként a való életben halálosan szerelmes Sanyiba, aki szarik a fejére, mert épp mással van együtt vagy csak nem jön be neki a csaj és ő meg a primitív fejével azt hiszi, hogy ha majd tinderen udvarol neki Karcsi, akkor Sanyit elfelejti. Az pedig nem a tinderes pasik hibája, hogy nem Sanyik.

A lányok egy másik része pedig önbizalomhiányos, zárkózott és annyira szégyelli, hogy egy "szexpartnerkeresőre" regisztrált, hogy emiatt nem ismerkednek senkivel, csak lapozgatják a pasikat, mint egy képes könyvet. Ezt megértem, szorongó emberként én is már csak a gondolattól is rosszul vagyok, hogy a szomszéd utcában lakó srác látja, hogy tinderen kelletem magam. Erre az a megoldás, hogy eleve nem töltöm le az alkalmazást, nem regisztrálok, hagyom inkább az egészet, nem pedig az, hogy letöltöm, kelletem magam, de a szorongástól totál passzív vagyok, nem merek írni egy sziát sem annak, aki egyébként tetszene, aki pedig ír nekem, azzal játszmázom, mert jujj, vajon mit fog gondolni rólam, ha csak simán magam adom.

Ezzel ellentétben már csak itt gyakorin is úgy látom, hogy a férfiak halálosan komolyan veszik az ismerkedést, párkeresést tinderen, minden nőnek látszó személynek adnak egy esélyt, mindenkire ráírnak. Viszont ez két irányú játék, úgy nem megy, ha csak te akarod, a másik pedig talán kedvességből visszaír (vagy még azt sem), de amúgy közben azon izgul, hogy jujj, holnap végre megint találkozik Sanyival a munkahelyén, vagy annyira szégyelli magát, hogy megnézi a profilod és megbeszéli magával, hogy "oké, jól néz ki, helyesen ír, érdeklődő, kedvesnek tűnik, hmmm... Biztos csak szánalomból írt, nálam sokkal jobb nőt érdemelne, úgyhogy nem is válaszolok".

2020. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!