Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen kerestetek már harmadikat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, párommal szívesen bevennénk egy plusz pasit az együttléteinkbe. Ezért gondoltam regisztálunk Tinderre, de ott vagy ő, vagy én tudok regisztrálni, nem látok páros profilra lehetőséget.

2021. máj. 16. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két hét alatt találtunk lányt harmadiknak. Pasit szerintem még könnyebb.

A profil neve lehet kettőtöké és rakhattok ki közös képeket. A megfelelő emojikkal, hashtagekkel is meg lehet támogatni a szándék kifejezését.

2021. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pasit nagyon könnyű találni sztem is. Nem hiszem, hogy gondot fog okozni.
2021. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nőként sem találok párt...
2021. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én sem :)
2021. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, nagyon egyszerűen tudjátok jelezni. És jelezzétek is, elég rossz, ha valakivel ismerkedek és kiderül egy idő után hogy csak 3.-at keres, de a profilján semmi erre utaló nem volt.
2021. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi könnyen találunk lányokat és párokat is, tök jó tapasztalataink vannak ezzel. A profilunkról már ránézésre egyértelmű, hogy ketten vagyunk. Sok lány kiírja, hogy hármassal kíméljék, ezt alap tiszteletben tartani.
2021. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!