Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében lakást bérlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében lakást bérlő férfi gyanús hogy csóró?

Figyelt kérdés

Mondjuk 40 éves és egyedül bérel 1-1,5 szobás igényes lakást. De sajátja nincsen.


Ez eleve lúzer, csóró pasi kategória?



2021. jún. 21. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
0%

Akkor megint.


Zárjuk ezt rövidre!



Kérdező!



El tudsz tartani egy családot?



IGEN vagy NEM ?

2021. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%

Azért ritkábban jelenti azt az esetet, hogy a sikeres pasi az így le nem kötött 20-30 millióját a tőzsdén forgatja.

Gyakoribb, hogy nincs annyi pénze.


Mondjuk, akinek szintén nincs, az ne fintorogjon ezen.

2021. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
0%

Olvasva a valaszokat, csodalkoznak, hogy ma nincs gyerek meg keves a hazassag, gyakori a valas. Ilyen felfogasu nokkel, akik itt valaszolgatnak, nemhogy gyereket/csaldot nem terveznek, de kb fel szot sem valtanek veluk, olyan degradalo a stilusuk.


Gusztustalan. A gaz az, hogy ez kamu. Tokeletesnek allitjak be magukat, erre egesz delutan itt veszekednek. Fele sem igaz, amit beallitanak magukrol.

2021. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
100%

63

Milyennel? Aki felelossegteljesen hajlando csak gyereket vallalni? Aki nem hajlando albiba szülni? Szerintem is felhaborito

2021. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
100%
Randizik a nő Chaddel. Pénz nem számít.
2021. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
100%
Az albiba szülni nem hajlandó nők igencsak fel tudnak háborodni a "Jahogy neked sincs saját kéród?! Hogyhogy??" féle kérdéseken
2021. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
0%
Van saját lakasom! De koszi.
2021. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
80%
Az albiba szülni nem kívánó nőkhöz szólok! Mi a biztosíték arra, hogy a pasinak van saját pecója téged meg nem rak ki az utcára??????? Mert hogy az az övé, nem a tiéd kukucs.
2021. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
86%

a nők mindenen felháborodnak és előadják a szenvedő, mártír embert.


Ha albiba nem szülnének, akkor szerintem 1 év után a születések száma lemenne 20% alá, mert bizony az emberek többsége albiban neveli a gyerekét.


+ banknak tartozni is kb albi szint.


+ a szerelem az vak és akkor te nem fogod elsőre azt nézni hova szülsz gyereket, majd megoldjátok idővel a lakást. de ezektől a kisasszonyoktól én nem várok hajlandóságot sem a közös élet tervezésére.


ugye, neki jár minden, a kényelem, munka nélkül belecsöppenni a tutiba MOST, mert ő nő. óvoda

2021. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
0%

68

Nalunk hazassagi szerződesben van lefektetve, hogy válás esetén, enyem a ház. A vallalkozasok, cégek stb-ből nem kerek semmit, de a hazat igen, kulonben nem szulok. Örömmel belement. (11 éves vagyunk együtt, 7 eve hazasok, es 2 gyerek van) egyébként én sem minimálbérért dolgozom, nekem is van lakasom, nem várom el a gazdagságot, (a legtobb Nő nem sem várja el) de egy minimum szintet igen...

Normális Nő nem szül a semmire.


69

A lakás/ház elobb utobb a tiéd lesz, az albi soha.

Tudom, hogy sokan albiban nevelik a gyereket, en jobb szeretem a nyugalmat, es azt, hogy minden szükseges dologra van elég pénz.

2021. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!