Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi akinek külterületen van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi akinek külterületen van a háza, az gyanús?

Figyelt kérdés

Gyönyörű a kilátás és a környezet, a ház is impozáns. Azt mondta ezt a városban négyszer ennyibe került volna felépíteni és annyi pénze nem volt.


De szó szerint egy domboldalban lakik, 5 km-re a várostól.


Ti gyanakodnátok hogy egy sorozatgyilkos?



2020. jún. 16. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked ennyi elég egy ilyen gyanúhoz, akkor hagyd békén és keress egy "igazán jó" belvárosi panelben élő embert, ott tuti nem sorozatgyilkos senki... (Naná)
2020. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Én max irígykednék. :)
2020. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
5 km nekem kb egy óra séta. Más véleményem nincs.
2020. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 1


Elnézést ezt tényleg nagyon eltúloztam. Arra akartam utalni, hogy nem aggódnál hogy elmész a férfihoz és egyedül vagy vele mondjuk este egy magányos házban amiről senki nem tud?

2020. jún. 16. 18:30
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Én megértem a paranoiád, bennem is van ilyen. :D

Nem kell hozzá egyből felmenni, ismerkedjetek máshol, aztán majd ha kialakul a bizalom és nem gyanakodsz, akkor lehet csapatni a domboldalon. :D

2020. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván akkor megyek el majd hozzá, ha már megvan a kellő bizalom.

Azt sem árt, ha valakivel megosztod, hogy kivel, mikor és hol leszel.

Ennél romantikusabb helyszín egyébként pedig nem is kell. :)

2020. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

4.


Ha már sok randi után mész oda, akkor feltételezhetően ismered már annyira, hogy ne félj tőle. Első randira meg ne hívjon már oda, ez részéről illetlenség.

2020. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert a panel biztonságosabb vagy mi ?
2020. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Én elsőre senkinek a házába nem megyek fel, akkor sem, ha a város közepén van. Az ugyanolyan veszélyes, mintha egy domboldalra mennék.
2020. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyen lakok, nem vagyok sorozatgyilkos, de túl barátságos sem :)

A városban vagy a szomszéd fáraszt, vagy üvölt, kalapál, stb. na meg nincs parkolóhely (megbüntet a közteres, meghúzzák a kocsit, vagy egy beszívott utcagyerek csavarhúzóval próbálja kinyitni...)


Soha az életben nem lakok többet városban.

29/F

2020. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!