Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében lakást bérlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében lakást bérlő férfi gyanús hogy csóró?

Figyelt kérdés

Mondjuk 40 éves és egyedül bérel 1-1,5 szobás igényes lakást. De sajátja nincsen.


Ez eleve lúzer, csóró pasi kategória?



2021. jún. 21. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
74%

20


Azért, mert a társadalom is hergeli a másikat az anyagi dolgok miatt. ÉN NEM SZENVEDEK, mondja a nő, aki egy dohányboltos, de elvárja a pasitól a magas fzetést és lakást.


Ma a legtöbb ember nem tud belső értéket felmutatni, max anyagi dolgokat.

2021. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
10%

20

Nem. Mivel akire nem lehet alapozni, azzal mit kezdjek. Vagy vegyünk egy nyaralást. En joval az átlag felett keresek, az eves 10 napos Maldiv's-os nyaralásom 1 M korul szokott lenni.... - Ez a pasi a részét nem tudná kifizetni. Es ez igaz lenne az osszes kozos programra...

2021. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
92%

2

Attol, hogy valaki csóró, meg nem lesznek automatikusan belso ertekei.

2021. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
87%
21. Ez a legnagyobb baj az embereknél. Nincs saját lakásod, autód, nincs 200 ezres vagy több nettós fizetésed már szar vagy? Kit érdekel ha albérletbe lakik, ha nincs kocsija, ha nettó 170 ezres a fizetése. Ugyanolyan ember mint más. De könnyű lenézni a másikat
2021. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
77%
19 vegyél visszább! Semmi jogod így ítélkezni valaki felett!
2021. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
76%
22 akkor keress magadnak egy gazdag faszit az majd kifizeti helyetted is a nyaralást
2021. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
97%

Hozzáteszem, a reklám, média és a politika miatt is van az, hogy emberek egymás pénztárcájában nyúlkálnak, degradálják a másikat, ki hol kivel lakik, amihez semmi köze nincs.


de elítélni valakit megismerés és beszélgetés helyett könnyebb, ráadásul egy felszínes "na mid van öcsi?" dolog alapján iszonyú gusztustalan.


Reklám - nekem jár, mert megérdemlem, ne maradj le, érj el többet.

Politika - annyit érsz, amennyid van (ismerős szlogen)


Ha egy nő nem képes értelmesen kommunikálni, ismerkedni és nem lát távolabb az anyagi dolgokon túl, attól nem várom el, hogy a nehéz időkben érzelmileg támogasson, mert abban az emberben nincs több. Azt lazán balra húzom és azt mondom, így járt.

2021. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
37%

25. Mi van? Az felett, akit a leendő páromnak szánnék igen. És mondd meg miért nincs. Okot nem is írtál.


Tudom fáj, hogyha valakit szembesítenek azzal, hogy a felnőtt életéből 10-20 évet (vagy még többet) elpazarolt, nem volt benne semmi ambíció, hit saját magában, előre jutási vágy (amiért tett is volna). Tömegek élnek ebben az állapotban. Én nem ilyen vagyok és nem ilyen párt szeretnék magam mellé, ez biztos.


Úgy beszéltek össze-vissza, mintha idegenekről akarna bárki is ítélkezni, de közben pedig a leendő párodról, lehetőleg gyerekeid másik szülőjéről van szó. Hogy a fenébe ne néznéd már, hogy ő egy milyen ember? Vagy téged semmi nem érdekel a másikban?

2021. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
100%
Megszokták tőlem kérdezni, hogy van kocsim? Nincs, de még jogsim sincs. Akkor már én is gáz vagyok, mert huszon évesen nincs saját kocsim, de jogsim sincs? Arra nem gondol az ember, hogy mi miatt van? Nem azért, mert nincs rá pénz, vagy nem tudnám letenni. Hanem más probléma. Én annak örülök ha valakinek van kocsija, hiszen nem kell annyit utaznom, hogy lássuk egymást. Meg ha pont arra van dolga beugrik
2021. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
88%
28 ilyen munkabérek alatt hogyan tudna magának lakást venni? Tudod mennyibe kerül egy lakás? Pest környékén a kutya ólat 20-30 millióért veszel, de lakni nem tudsz benne mert majd össze esik a ház.
2021. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!