Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek barátaim az minden lánynak gyanús, kiábrándító?

Figyelt kérdés
kinézetem egyébként teljesen normális, mások szerint jó kiállású, barátságos vagyok
2021. márc. 20. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
90%-nak igen
2021. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Miért nincsenek barátaid? :(
2021. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is összesen két barátnőm van, az egyik ráadásul külföldön él, szóval számomra nem lenne kiábrándító.
2021. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátom sincs, de ez még sose volt probléma társkeresésnél. Szerintem én se kérdeztem ilyet soha pasitól.
2021. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem, hát majd lesz
2021. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem szerintem az lenne, az eddigi rossz tapasztalataim miatt. Nem várom senkitől, hogy óriási társasági élete legyen és mindenkit ismerjen/mindenkivel jóban legyen, az én személyiségemből kiindúlva viszont nem hiszem hogy összeillenék valakivel, akinek nincs igénye egy-két mély és őszinte kapcsolatra.
2021. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sincs sok barátom,de akad egy-kettő. Egészen addig nem lenne kiábrándító, amíg ez nem járna párhuzamban azzal, hogy a másik minden létező idejét velem akarja tölteni, mert szükségem van az egyedül töltött időre is, illetve amíg nem eredményez hisztiket, amikor 3havonta egyszer kb találkozom a barátaimmal. Sajnos eddig az említett 2 jelenség a tapasztalat, de ha ezt el tudjuk kerülni, akkor azért bőven nem red flag a barátok hiánya, én is nehezen alakítok ki kapcsolatokat, megértem.
2021. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi 6#!!

“”az én személyiségemből kiindúlva viszont nem hiszem hogy összeillenék valakivel, akinek nincs igénye egy-két mély és őszinte kapcsolatra.””

- nem arról van szó hogy nincs rá szüksége! Hanem hogy nem talál(t, még) olyan embert akivel ez létrehozható.

2021. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
8-as, oké, lehet hogy így van, de nehezen tudom elképzelni egy felnőtt emberről, hogy tényleg lenne igénye barátságokra, de egész addigi élete alatt nem találkozót senkivel, akivel ki tudott volna alakítani ilyen kapcsolatot. Lehet, hogy előítélet, de számomra ez rossz jelnek tűnne.
2021. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9# bocsi megint.

- megint csak nem arról volt szó hogy soha nem voltak barátai, tudod az emberi kapcsolatok (barátságban végképp) nem túl stabilak, meg ott vannak a kamu” barátok...

2021. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!