Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek barátaim az minden lánynak gyanús, kiábrándító?

Figyelt kérdés
kinézetem egyébként teljesen normális, mások szerint jó kiállású, barátságos vagyok
2021. márc. 20. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ebben igazad van, valószínűleg csak nagyon erősen bennem van a saját rossz élményem, engem emiatt érintene rosszul.
2021. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem te tehetsz róla, ilyen világot élünk....

Hajt a kíváncsiság, milyen élményed volt? ezzel a témával soha nem hallottam negatívumot” esetleg filmekben....

2021. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú történet, de annyi a lényege, hogy egy rossz és gyötrelmes kapcsolat után láttam be, hogy észre kellett volna vennem, hogy valami nem oké, az alapján ahogyan a barátságait kezelte és ahogyan tűntek el mellőle az emberek. Nem is arról volt szó, hogy gonosz lett volna vagy rosszindulatú, egyszerűen nagyon máshogy vélekedett bizonyos dolgokról mint én, ami idővel egyre több dologban okozott nehézsegeket.
2021. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ❤️.
2021. márc. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha jó okod/miérted van arra h nincsenek, amiatt ellehet fogadni. De ha csak azért nincs mert szociálisan nulla képességgel rendelkezel, gondolj bele, őt hogyan tartanád meg?
2021. márc. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg attól tartana némelyik, hogy párkapcsolatban teljesen "rájuk zúdulnál", barátok hiányában, másiknak szabadideje se lehetne.
2021. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!