Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében lakást bérlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében lakást bérlő férfi gyanús hogy csóró?

Figyelt kérdés

Mondjuk 40 éves és egyedül bérel 1-1,5 szobás igényes lakást. De sajátja nincsen.


Ez eleve lúzer, csóró pasi kategória?



2021. jún. 21. 10:25
A kérdező szavazást indított:
azonnal kukázom, 40 évesen nincs saját lakása
ha amúgy minden más stimmel, randizunk de azért gyanakodom kicsit
ha komolyodik köztünk a dolog, szeretném ha venne lakást
a lényeg az önálló, külön élet, normális körülmények közt, nem a saját lakás
tőlem szobabérlő is lehet 40 évesen, ha vonzódom hozzá
54 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne lúzer, van hol laknia, fizetni tudja.
2021. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, találnak más indokot a lekoptatásra, ha ez nem lenne szalonképes
2021. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
63%
#2: Nem kell semmilyen indok a lekoptatásra.
2021. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi helyzete valakinek nem csak ebből derül ki. Kocsi, munka jellege, plusz hinthet el más dolgokat is magáról. (Utazások, barátok helyzete, bármilyen jármű, ruházat, stb) Vagy pl valakinek van ingatlana, de nem lakik benne(/bennük), csak kiadja. Hidd el nem szó szerint ilyen egybitesek a nők, hogy csak azt az egyet nézik valaki saját lakásban lakik-e épp.
2021. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem aki manapság kipenget havonta egy budapesti albérletet, az minden, csak nem csóró. Nem zavarna.
2021. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
67%

kezdődik a lakhatási helyzet miatti szánalmas és kiábrándító lemínősítés...



aztán csodálkoznak, miért gondolják azt, hogy a nők a pénzre mennek...lol

2021. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
68%
Hát...nem gondolnám túl előrelátónak, inkább fizethetné a bérleti díj helyett a lakástörlesztőt és akkor mondjuk a gyerekének már lehetne egy örökölt lakása. Ő inkább ilyen agglegénynek tűnik, azt gondolnám, hogy lehet nem is akar családot. Én viszont igen.
2021. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de ha fix lesz a kapcsolat, akkor nagyobb kell, pláne, ha baba is jön.
2021. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
79%

Ez borzasztóan proli kérdés már ne haragudj.

Személyes példa: 29F vagyok, a 11. kerületben bérelek. Szerinted bármelyik csaj akit felhoztam foglalkozott vele, hogy nem az enyém?


Aki ki tud fizetni egyedül egy 200K -ba kerülő albérletet az megtehetné azt is hogy ha nagyon akar, hogy saját lakást vesz. Én máshol tartom a pénzem.

2021. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
67%
Csak ha lakástörlesztőt fizetek az ideköt, én pedig világot akarok látni, a lelki társammal együtt, vinni fogom magammal, aztán ha kivilágláttuk magunkat, majd megtelepszünk. És én is akarok családot, de szerintem az élet másról is szólhat, és nem állok be a sorba.
2021. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!