Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében lakást bérlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében lakást bérlő férfi gyanús hogy csóró?

Figyelt kérdés

Mondjuk 40 éves és egyedül bérel 1-1,5 szobás igényes lakást. De sajátja nincsen.


Ez eleve lúzer, csóró pasi kategória?



2021. jún. 21. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
22%

26

Bőven eleg ha a sajat reszet ki tudja fizetni.


Igaz ez barmilyen más kozos programra...


24


200 ezres fizetés??

A dupplájáért sem kelek fel ..

600 alatt el sem megyek dolgozni sehova.

Igaz, én nem lebecoltam, hanem tanultam

2021. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
100%
Jaj akkor még a koszt is más pucolja ki a körmöd alól.
2021. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
88%

29


igen. ítélkezni, kifogásokat gyártani (ezért nem ismerkedem veled, mert) és utána másokra mutogatni (nincs rendes férfi/nő a világon, szenvedek), sokkal könnyebb, mint megpróbálni megérteni a másik embert.


28


"de közben pedig a leendő párodról, lehetőleg gyerekeid másik szülőjéről van szó"


A párkapcsolat alapja a másik elfogadása. A szerelem pedig nem nézi kinek milyen kocsija van, mert elvakít. A gyerekeid apja majd ha elveszti a munkáját válság miatt lelépsz a szomszéddal? Te nem kapcsolatot keresel, hanem gazdasági megállapodást.


Van pár fogalom, amit elfelejtetek: Közös jövőtervezés, fejlődés.

Ha valaki most ebben a másodpercben X ft ot keres nem jelenti azt, hogy örökre annyit fog. Ha valaki nem képes a saját egóján túl látni, az nem lesz boldog.


Sok sikert.

2021. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
19%

30. Na még egyszer.


"Nem volt benne semmi ambíció, hit saját magában, előre jutási vágy (amiért tett is volna)."


"Alacsony fizetésű munkákban tengődtél, nem mentél el kitanulni egy piacképes szakmát, nem mozdultál ki a komfort zónádból (külföld, másodállás, keményebb meló, visszaülni az iskolapadba, stb)."

2021. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
95%
28 Szerintem te egy számító vagy. Ne legyen inkább párod, maradj magadnak.
2021. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
100%
35 jobb is ha nem szaporodik, ilyen hozzáállással
2021. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
90%

33. "Ha valaki most ebben a másodpercben X ft ot keres nem jelenti azt, hogy örökre annyit fog.."


Ezt én is tudom és képzeld a legtöbb nő is ugyanígy, hogy aki most keveset keres, az később még kereshet többet is. De szerintem az itteni legtöbb hőbörgő nem épp azon agyal, hogyan indítson vállalkozást, nem épp a második diplomáját/szakmáját csinálja munka mellett, nem épp a külföldre költözésen gondolkozik, nem épp a másodállását keresi.

Képzeld a csóró fiatalok között is általában van azoknak barátnője, akik most jelenleg csórók, de a szakmán amit tanulnak, vagy akár a kiállásukon, viselkedésükön látszik, hogy ők anyagilag viszik majd valamire egész nagy eséllyel.

2021. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
16%
35-36. Érvek nem hangzanak el, csak személyeskedés. Az igen!
2021. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
78%

Zárjuk ezt rövidre!


Kérdező!


El tudsz tartani egy családot?


IGEN vagy NEM ?

2021. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
80%
38 Milyen érv kell ahhoz hogy semmi jogod ítélkezni a másik élete fölött???? Uramisten. Ember legyen a talpán aki veled leáll.
2021. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!