Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegnapi ronda lány témára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapi ronda lány témára rácsatlakozva, ennek fokozatai lehetnek, vagy változhat?

Figyelt kérdés
Tiniként rocker szerű voltam, úgy is öltöztem. Volt egy egy barátom onnan, és sok alkalmit akaró. Bátyám hamar megmondta, hogy ronda vagyok. Nem rocker féle jópasik is akadtak alkalmira. Férjhez mentem egy hozzám illőhöz. Alacsony, alacsony státuszú, de helyes arcú. Én is pici vagyok.Azóta is sok a próbálkozó, egész magas polcról is, és közmunkás srác is. Fiatalok is. Volt, aki azt akarta váljak el és éljek vele. Akkor hogy is van ez a rondasag? Tuti ronda vagyok, mert külföldi pontozósoldalon kiprobaltam a karanten unalmában. 10 ből 2 vagy többször 3 pontokat adtak. Egy 5 ös volt, és egy 4 és. Akkor azért ronda lehetek. 2es3as ronda. Akkor hogy is van ez ronda lányok? És szebb fiúk? Mert nem áll össze a kép.őszintén érdekelnek a teóriák.

2021. jún. 19. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Biztosan nem vagy csúnya, ha már azt akarták, hogy válj el értük a férjedtől.

Akit feleségül vesznek az már nem lehet annyira ronda, max időközben változik előnytelenül.


Engem nem akart elvenni feleségül az exem, meg igazából egyik pasi sem, pedig nem vagyok elhízva.

Hiába sminkelek minden nap, és kapok néha bókot idősebb pasiktól, nem jelenti azt hogy ne lennék ronda.

A szépség szubjektív.

2021. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Lehet csúnya vagy, de csini a tested. Nekem is bejönnek a csúnyácska, de csinos nők.
2021. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az a logika, hogy párban vagy valakivel. A többi faszinak érdekessé váltál a szemében, ezért nyomulnak. Egyedül

llóként más lenne a megítélésed. Itt vagyok pl. én: Sokáig rövid hajam volt és csúnyán sminkeltem. Mégis volt pasim, és sokan érdeklődtek. Most hosszú hajam van és még növesztem, szépen sminkelek, egyre jobb minőségű ruhákat hordok, és kb le vagyok szarva. De amint lenne barátom, már nyomulna a többi hülye is.

2021. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, mondasz valamit
2021. jún. 19. 14:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Plusz még hozzáteszem, hogy amikor férfi ismerőssel jelenek meg valahol, akkor is sokan érdeklődővé válnak.
2021. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Bátyám hamar megmondta, hogy ronda vagyok." ??????

Nekem meg mindenki mondta, hogy ronda vagyok, es az egyetlen pasi aki kegyeskedett ramnezni (raadasul ugy, hogy nem is tetszettem neki, csak a szebb baratnom nem jott ossze neki), gusztustalanul nezett ki es full igenytelen volt.

Nekem meg a nagymamam azt mondta, hogy szep vagyok, akkor szep vagyok?

Wtf logika.

2021. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, a pontozós oldal igazolja a bátyám allitasat.
2021. jún. 19. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Nő vagy. Ez egy jó példa arra, hogy nőnek bármikor jut pár és nagyjából az is mindegy, hogyan néz ki.
2021. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
7, a pontozos oldal dolgot valaszra se meltattam inkabb...
2021. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
A pontozós oldal szerintem nem bizonyító erejű. Ahogy a tinder és egyéb netes platformok sem. Még mindig nem tudjuk kellő tudatossággal kezelni a virtuális teret.
2021. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!