Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs férfitöbblet Magyaror...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs férfitöbblet Magyarországon, akkor hogy lehet, hogy a férfiak 70%-ának (tények alapján!) nem jut nő?

Figyelt kérdés

[link]


"Nőre vár a magyar férfi.


Az általam megkérdezett negyven alatti, de már huszonnyolc feletti férfiak szavaiból Böjte Csaba számára szomorú jövőkép látszik kibontakozni. A legtöbben ugyanis nem a politikára, nem a rossz anyagi helyzetre vagy a lakások elszállt áraira panaszkodtak (bár ezekre is volt példa), vagyis nem olyan dolgokra, amikre egy kormányzat a törvények és a gazdaság révén hatni tud, hanem nemes egyszerűséggel a nőkre. Igen, végül megint ugyanott kötöttünk ki: a nők tehetnek róla. Vagy azért, mert nincsenek."


[link]

[link]

Ezek alapján egyértelmű, hogy annak az egyénnek aki a férfitöbbletes statisztikákat készíti, lehet némi igaza?



2021. jún. 15. 17:06
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
82%
Imádom, hogy a kérdező pár naponta idefossa ezt a témát és még mindig 30 ember ráugrik és eteti a trollt. Nehogy figyelmen kívül hagyjátok, hogy 2-3 próbálkozás után lekopjon.
2021. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sokunknak már jutott nő, csak elb*tuk a lehetőségeket, így egyedülik, facérok, özvegyek, "jobb, ha egyedül vagyok" személyek lettünk inkább.
2021. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
33%
Nekem van egy 50 éves férfi rokonom. O sosem akart nosulni. Hallottam a rokonságtol hogy kijelentette 30 körül, hagyják ot békén ezzel! Csak egyféle notipus jöhetett nála számba. 2-szer volt kapcsolata. Már régen. Én ot boldog, kiegyensúlyozott férfinek látom. Egyedül él, sok barátja van. Szerintem ő a tipikus öreg legény. Azt kellene megerteni, hogy a férfiak sokkal jobban el vannak nő nélkül mint fordítva..
2021. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
54%
en azt nem ertem, miert nem jelentitek inkabb ezt az elmebeteget, amikor tenyleg naponta megkerdezi full UGYANEZT egy-ket dolgot kicsit atfogalmazva. es ha jelentjuk elegen, a moderatorok miert mem torlik?!
2021. jún. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#31-nek igazat adok, bár én az összes inceles kérdéssel ugyanezt tenném, hogy egyszerűen ignorálnám közösségi szinten.


#34 én már sokszor jelentettem a kérdéseket, de amíg ezek futnak a legjobban, addig ez hozza a bevételt az oldalnak, tehát a modik nem fognak lépni, ha nem sért valamit. Úgyhogy nekünk felhasználóknak kéne tudatossan kerülni az ilyen kérdéseket.

2021. jún. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen, hülye kérdés.

De írok egy példát: Kollégám (férfi, 10/5) most jött össze egy kolléganővel, a nő 10/3.

Egyelőre rózsaszín köd és szerelem. Tehát NEKI jutott nő.

2021. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg olvasni. SEHOL nem szerepel az, hogy 70%-nak nincs nője.
2021. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

hogy 70%-nak nincs nője.


Mert gyereke nincs 70%-nak a 40 alatti férfiaknak.

2021. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hát, nem marad más, mint a melegség... :))
2021. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Azért valahol bájos, hogy ezeket a férfitöbbletes kérdéseket, egy olyan írja ki állandóan, akinek akkor sem lenne senkije, ha nem lenne rajta kívül más férfi a bolygón
2021. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!