Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs férfitöbblet Magyaror...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs férfitöbblet Magyarországon, akkor hogy lehet, hogy a férfiak 70%-ának (tények alapján!) nem jut nő?

Figyelt kérdés

[link]


"Nőre vár a magyar férfi.


Az általam megkérdezett negyven alatti, de már huszonnyolc feletti férfiak szavaiból Böjte Csaba számára szomorú jövőkép látszik kibontakozni. A legtöbben ugyanis nem a politikára, nem a rossz anyagi helyzetre vagy a lakások elszállt áraira panaszkodtak (bár ezekre is volt példa), vagyis nem olyan dolgokra, amikre egy kormányzat a törvények és a gazdaság révén hatni tud, hanem nemes egyszerűséggel a nőkre. Igen, végül megint ugyanott kötöttünk ki: a nők tehetnek róla. Vagy azért, mert nincsenek."


[link]

[link]

Ezek alapján egyértelmű, hogy annak az egyénnek aki a férfitöbbletes statisztikákat készíti, lehet némi igaza?



2021. jún. 15. 17:06
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%

"Ha az incel problémát nem kezelik valahogy, nagy gondok lesznek."


Ezen felsírtam :DDD

2021. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
92%
Mert a legtöbb férfinek túl magas az elvárása. A környezetemben legalábbis ezt tapasztalom, hogy pl egy 10/3 as csávónak minimum 10/7 es csaj kéne...
2021. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
15%
Mar hogyne lenne ferfitobblet 45 alatt. Sőt, kb 100 ezerrel tobb ferfi van 45 alatt.
2021. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
7%

pl egy 10/3 as csávónak minimum 10/7 es csaj kéne.


Nem 10/3 as az a pasi, csak nektek az atlagos pasi az 10/3 as. Nektek egy Cristiano Ronaldo is sima 10/6 os pasi, holott siman 10/9 es, vagy fullos.

2021. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
74%
Ne te akard már eldönteni, kinek ki a fullos. Az említett focista pl. nekem abszolút nem jön be, széles káposzta feje van. Ha már fullos pasit kell említeni, aki híresség, akkor számomra pl. Adam Levine, Brendon Urie az.
2021. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
91%
Jó, legyen 100 000 férfitöbblet, tegyük fel. Azt vetítsd ki MO lakosságára, nyilván nem egyhelyben áll az a 100e férfi, ha eloszlatod, elenyésző. Nehogy már ezért nem tudsz becsajozni, mert 4 600 000 férfi van 4 500 000 nőre.
2021. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
21%
#26: Ha figyelembe veszed, hogy a párban lévő emberek sem feltétlenül boldogok, akkor ennél még jóval siralmasabb a helyzet
2021. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem abba kellene már hagyni itt az oldalon ezt a "férfitöbbletes" érvelést.


Mit bizonyít ez?


Nem értitek meg, hogy teljesen mindegy, hogy mennyi pasi van a világon, mert a nőknek nem kellenek a lúzer pasik, akik beletörődtek az állapotukba?


Mindegy, mennyi pasi van!


Ha barátnőt akarsz, fejleszd magad, légy igazi férfi.

2021. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

22es vagyok.


24es! Nem nő vagyok, 19f. A haveri körömben ezt tapasztalom hogy sokaknak csak a fullos nők kellenek, a saját maguk kategoriáját lerondázzák. Nyilván nem mindenki, de vannak ilyenek. Amikor megkérdezem őket hogy ezt miért csinálják, azt mondják hlgy nekik vannak igényeik, és nem fohnak holmi rusnya nőért küzdeni xd. Hát mondom oké, az én 10/4es kinezetemmel hozzá nem mernék szolni egy 10/7es csajhoz, a magam kategoriámban viszont van sikerem és nem leszek 40 éves aggszűz mert várnám a jóseggű királynőt.

2021. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg simán lehet, hogy megtetszik egy olyas valaki, aki "alacsonyabb" a szintednél. Mert megismered, és olyan tulajdonságokkal rendelkezik, hogy majd meghalsz utána érte. Csak hát ehhez ugye nyitottnak kellene lenni. De az instára verni a pötst nyilván könnyebb.
2021. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!