Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, de én nem kellek neki. Elég erős az érzelmi kötődésem felé, viszont ez semennyire nem viszonzott, ami nagyon fáj.

Közben van egy másik lány, akinek bejövök, viszont én még nem hevertem ki az előzőt. Kezdjek el randizni az új lánnyal úgy, hogy még a régin bánkódok? Ha mások lennének a körülmények, akkor most nem lenne bennem kérdés, szóval semmi baj nincs vele, vonzódom hozzá


2021. jún. 12. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem lehet viszonzott, akkor kár erőltetni. Nehéz, de túl kell lépni rajta. Nekem is volt plátói szerelmem, és próbáltam udvarolni. Ha nem kellettem, akkor nem kellettem, életemben nem nyomultam soha egy nőre, ha megmondta nekem, hogy nem lesz semmi. Vagyok annyira értelmes, hogy felfogom, mi a helyzet.

Így a helyedben randiznék a másik lánnyal nyilván. Persze csak akkor, ha tetszene nekem.

2021. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb zárd le, ha viszonzatlan.
2021. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy szerelmes az előző lányba! Semmi közöd hozzá, ez szimpla rajongás. Engedd el, és a valódi kapcsolataid építsd.
2021. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tiszta lap, tiszta szív
2021. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet. Akár ha jobban megismered, akkor lehet bele szeretsz.


Miért nem viszonozza az érzéseid? Foglalt? Házas? Hány évesek vagytok?

2021. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Miért nem viszonozza az érzéseid?"

Nem foglalt, nem házas, szerintem csak nem érzi azt a bizonyos pluszt. 24 évesek vagyunk.

2021. jún. 12. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!