Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedés. Adott egy férfi és egy nő. Jót beszélgetnek interneten, telefonozás is megvolt. Randira hív a férfi. Igent mondtam. A randi előtt elküld egy videót egy meccsről, ahol ő az edző. A videóban sántít és tikkel a válla, felső teste, de nagyon.

Mint a tourette szindrómásoknak...

A nő ledöbben, de mégis találkozni akar a férfival.

A férfi nem ejtett szót a betegségéről. Egy autóbalesetet megemlített, de azt sem részletezte.

Ti elmennétek a randira?

Rákérdeznétek?


2020. jan. 28. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmennék, és rákérdeznék a történtekre. Ha valakinek a személyisége megfog, akkor a külső esetleges gondok szerintem nem kellene akadálynak lennie.
2020. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy esélyt nyugodtan adhatsz a dolognak. Túl kell látni a felszínen.
2020. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék egy esélyt a dolognak és elmennék azért.
2020. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bár sokan olyan tikkeket nyomnak, amitől én személy szerint szakadok a röhögéstől, nem tehetek róla nem a betegségét röhögöm ki, de pl. van egy csaj ahol lakom és a szembe szomszédhoz jár rendszeres nos ő nála nagyon hangos csuklásban jön ki ez és miközben beszél komoly dolgokról 10 mp-ként ilyen éles visítós csuklást ad le és beleráng az egész teste. Én nem tehetek róla, de röhögök, mint a szr, ha ezt észreveszem. Tudom genyóság meg minden, de nálam ezt váltja ki. Kapcsolatot , azért gondold meg, mert ugye ha te el is fogadod sok ember ki fogja nevetni, ha együtt mentek valahova, mert ők nem tudják, hogy beteg csak azt látják, hogy rángatozik melletted. Sok olyan szitut szül egy ilyen, amit te elfogadhatsz, de mástól nem várhatod el ugyanezt, persze mással nem kell foglalkozni stb. de lehet zavarna téged is ha együtt elmennétek valahova és a párodon röhögnének, miközbe sétáltok romantikusan.
2020. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hangot nem ad ki. Telefonon beszéltünk. El fogok menni a randira, mert nagyon szimpatikus férfi.
2020. jan. 28. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem örökletes...
2020. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Jó, hogy írtad. Erre nem is gondoltam eddig.
2020. jan. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!