Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

A kérdés férfiaknak szól. Tegyük fel, hogy a munkádban, üzletben sikeres férfi vagy, magyarul anyagilag igen jól állsz. Viszont kinézetednél, azemélyiségednél fogva nem vagy sikeres a nőknél, ráadásul az igényeid is nagyok. Mit teszel?

1) Egyedül maradsz, amíg nem jön valaki, aki önmagadért szeret... Legyen ez bármilyen esélytelen is.

2) Lejjebb adod az igényeidet, és összejössz egy csúnyább nővel, aki viszont tényleg szeret.

3) Fizetsz a jó nők társaságáért. Ők csak a pénzt látják benned.


Nos?


2019. máj. 10. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
1-es, mert soha sem esélytelen, hogy valaki azért szeressen aki vagy és még jól is nézzen ki. Lejebb az igényeimet nem adom, fizetni meg nem fogok egy nő társaságáért.
2019. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sportolj kicsit, nem csak a testnek jó, hanem az elmének is! Utána jobban fog menni.
2019. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1.
2019. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem ertem, mi a kulonbseg az 1 es a 2 kozt.


Jon valaki, akivel megismerkedsz...es egymasba szerettek.

Ha szeretitek egymast, mi az, hogy lejjebb adok az igenyeimbol?


HA egy mondjuk, nagyobb fogu, nagyobb fulu, mondjuk ugy, a tarsadalni elvarasok szerint csunyacska lannyal szerettek egymasba kolcsonosen..akkor az most az egyes vagy a kettes eset?

Mert nyilvan a kapcsolat 1, de a kulso miatt 2, kategoria?

De, akit szeretsz es o szeret..akkor mitnevezunk igenyek lejjebb adasanak?

2019. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nőként írok, sajnálom, már csak azért is.

Én a kettest választottam és nem meglepő módon még én is szerelmes lettem. Szóval az már más ha a te igényeid akkorák, hogy hűha. Örökké is várhatsz, vagy még tovább.

2019. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel, ha utána törölteted a válaszokat?
2019. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nincs semmilyen listám, hogy minek "kell" megfelelnie a nőnek. Egyszerűen kevés nő tetszik, gondolva itt mind a kinézetre, mind a személyiségre.

A második pont abban különbözik az elsőtől, hogy ott nem érzed azt a leírhatatlan érzést, hogy "nekem ő kell".

2019. máj. 10. 17:13
 8/13 A kérdező kommentje:
Tessék?! Nem töröltettem semmit, azt sem tudom, hogy hogy kell.
2019. máj. 10. 17:14
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem te töröltetted, akkor írj az oldal üzemeltetőjének!

Mert semmi értelme válaszolgatni, ha törlik, és a válaszok nélkül te sem vagy előbbre.

2019. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha a tiédet törölték, privátban megírhatod, engem tényleg érdekel. :)
2019. máj. 10. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!