Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ha tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha tetszene egy férfi, ő is neked, de folyton bele akarna vinni a Jehova vallásba miközben ismerkedtek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, ez után már nem tetszene.
2019. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Tiltanám mindenhonnan. NAGYON veszélyes. A jehovák tényleg szektások. Ha egyszer bekerülsz soha többet nem jössz ki. Valószínűleg egyáltalán nem jössz be neki csak téríteni akar. Az ilyenektől menekülni kell.
2019. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"tetszene egy férfi, ő is neked"

ez ugyanaz. És Te tetszel neki?


Amúgy férfi vagyok de fordítva elküldeném melegebb éghajlatra de hirtelen ...

2019. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerkedek ilyen emberekkel. Már az első alkalommal megszakítanám vele a kapcsolatot.
2019. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Mihelyt kiejti a száján a jehova szót pozitív értelemben, kizárnám az életemből.
2019. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom ki hogy van vele, de az első pár szóváltásból is kiderül hogy az illető Jehova tanúja. Voltam már így, rögtön leépítettem az illetőt. Nem azért mert szekta, hanem az hogy hadd döntsem már el én hogy miben akarok hinni. Nem erőszakkal kell téríteni.
2019. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha megtudnám, már nem tetszene :-D

Nem szektásodom!

2019. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg hogy te ebből ki szeretnél maradni mert nem érdekel. Még azt is kinézem a dologból, hogy ő nem akar semmit, csak be akar hálózni a szektájával.
2019. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megszakítanám vele a kapcsolatot, mert az alapvető hitbeli különbségek miatt kapcsolatunk nem működne túl sokáig.
2019. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene már, ha ilyen lenne.
2019. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!