Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
A tudomásomra jutott, hogy egyik haveromat csalja a barátnője, sajnos ezt kb. már mindenki tudja körülötte csak ő nem veszi észre és hülyének van nézve ez miatt meg kárörvendenek, csodálkoznak az ismerősök is a közelében de senki nem mond neki semmit. Engem iszonyatosan zavarna ha a környezetem ilyen szituációba keverne és már nem bírom, hogy a hallgatásommal végülis én is közéjük tartozom. 1000 forgatókönyv megfordult már a fejembe de talán ezt tartom a legvállalhatóbbnak: A haverommal és barátnőjével közösen leülök beszélni és elmondom nekik, hogy mindenki erről pletykál és nem szeretnék a csaj háta mögött ilyen információt megosztani róla, ezért szeretném ha mindketten ott lennének, amikor ezt kibököm. Szerintetek? Vagy hagyjam az egészet majd egyszer valamikor rájön? Olyan nehéz a szemébe nézni.

2021. máj. 7. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Itt nincs jó megoldás...
2021. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az a megoldás amit leírtál.

Én biztosan így csinálnám.

Jobban fog fájni a haverodnak, ha megtudja azt, hogy tudtál /tudtatok róla és mégsem szóltál semmit.

Valóban nincs jó megoldás, de mindkettő helyzet rossz lenne.

Az is ha szólsz, mert elsülhet rosszul, de szerintem nekem mégjobban fájna az, ha a körülöttem lévő emberek nem szólnának egy szót sem.

2021. máj. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként korrekt,de akkor soha nem fog kiderülni ha a csaj is ott van.Én inkább csak a barátomnak mondanám el hogy ezt pletykálják,a továbbiakat rá bíznám.
2021. máj. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

"A tudomásomra jutott, hogy egyik haveromat csalja a barátnője, sajnos ezt kb. már mindenki tudja körülötte csak ő nem veszi észre és hülyének van nézve ez miatt meg kárörvendenek, csodálkoznak az ismerősök is a közelében"


Mik a konkrétumok?

Mit jelent, hogy tudomásodra jutott? Mit takar, hogy kb. mindenki tudja, és hülyének nézi? Ki tud mit és mit csinál konkrétan?

2021. máj. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Áruld be a ribit!
2021. máj. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Enelkul ia azakitano fognak. Ez nem kapcsolat csak ido kerdese mikor mennek szét.
2021. máj. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*is szakítani
2021. máj. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, ha fordított helyzet van, mindjárt ribi meg borítsd ki a bilit kommentek jönnek. Tegnap egy nő tett fel hasonló kérdést és a férfiak porig alázták, hogy ne szóljon bele más életébe. Érdekes!


A kérdésre válaszolva: Én is voltam ilyen helyzetben, engem csalt az exem és ahogy az lenni szokott, rajtam kívül mindenki tudott róla, csak én nem. Nem mondták el nekem, hagyták, hogy magamtól jöjjek rá. Ehhez viszont sok idő kellett, mivel nagyon szerelmes voltam. Ma már azt mondom, bármennyire fájt volna, sokkal jobb lett volna, ha elmondják. Ettől függetlenül nem haragszom rájuk, én is pont ilyen tanácstalan lennék hasonló helyzetben.

2021. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki idetéved arra az esetre a story merre haladt tovább: Elmondtam neki és bár a csaj tagadta attól még kiderült gyorsan az igazság. Ezután együtt maradtak, nekem hálás volt, hogy nem hallgattam el és volt merszem hozzá, hogy felnyissam a szemét. Ezekután együtt maradtak, a csajnak sose lett elmondva, hogy tőlem tudja, mert tuti abban a pillanatban el lenne tőlem tiltva. Ez a mi titkunk maradt. A srácnál kialakult pánikbetegség meg fóbiák sora. Most esküvőt meg gyereket terveznek. Hát igen…..
aug. 29. 19:17
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi kimaradt, hogy a srác a pánikbetegség és az esküvő között smárolt másik 2 lánnyal. THE END
aug. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!