Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal még régebben. Az első pillanattól kezdve nyomultam, mert nagyon nem akartam a friendzone-ba kerülni. Ez oda vezetett, hogy mondta, ő most nem akar kapcsolatot. Meg is szakadt innentől a kapcsolat, majd újra elkezdtünk beszélni. Az utóbbi időben viszont túlságosan is érdeklődő, és egy nap sem telik el anélkül, hogy végigchatelnénk. Több minden is megfordult a fejemben. Vagy csak barátnak akar, ami kicsit furcsa, mert én egyik barátommal sem beszélek ennyit, és főleg nem hozok fel olyan témákat egy barátság kezdetén, amiket ő felhozott. A másik lehetőség, hogy csak tesztelt. A harmadik pedig, hogy én voltam a b terv.

Érdemes lenne újra bepróbálkoznom?


2021. márc. 21. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Persze, próbálkozni szabad. Aztán ha megint befékez, vagy elkezd barátzónába tenni (dumál a pasiügyeiről neked stb) akkor megmondod hogy bocsi de te komoly kapcsolatban gondolkozol, és ha ő erre nem nyitott, nem haragszol, de akkor ezt ne folytassuk tovább. Udvariasan, de határozottan.
2021. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a fenébe, ne erőltesd.
2021. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nagyobb távolságot és érdektelenséget, akk kapálózásból kiböki mit akar
2021. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: ezt csinálom, és néha már szinte kellemetlen, mennyire nagyon fenn akarja tartani a kapcsolatot
2021. márc. 21. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Huzd még, egyszercsak kijön belőle.
2021. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, miért nem akart veled kapcsolatot? Ha épp szakított valakivel, és időre volt szüksége, el tudom fogadni, ha épp várt valakire és csak B terv voltam, akkor felejtős.
2021. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, te mit akarsz tőle.

Így ennyiből azt tudnám mondani, hogy párkapcsolatot ugyan nem akar/tervez, de ettől függetlenül vonzódik hozzád. Ami vezethet ahhoz, hogy szimplán csak szexelni jártok össze, vagy szex után, idővel párkapcsolathoz is vezethet a dolog. (De nyilván ez csak magamból kiindulva tippelhetem.)

2021. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hívd el randira és ennyi
2021. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Betesz-kivesz, aztán viszlát. :D
2021. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!