Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyan pasi tetszik meg, akivel úgysem jön össze semmi?

Figyelt kérdés

Már kezdek nagyon elszomorodni emiatt. Ritkán fog meg valaki, de ha mégis, akkor úgy igazán meg tud tetszeni az a személy.


Más is ennyiszer átéli a viszonzatlanságot vagy csak nekem nem jön össze semmi? Irigy vagyok, mikor valaki összejön a kiszemeltjével.


22/L


2021. jún. 12. 07:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van. :(

Akikkel a neten tök jól elbeszélgettem időnként mind együtt voltak valakivel, vagy hülyének nézett és manipulált, ami egy idő után nem toleráltam. Aztán jött a szokásos földhöz b.szott érzés. Nem mondom hogy csak ilyen nők léteznek, mert valahol igenis van aki szintén beleadja a maga részét. Sajnos én nagyon hallgatok az érzelmeimre, és a megérzéseimre is. Ha megszeretek valakit nagyon tudok rá vigyázni. Csak vissza soha sem kapok ebből. :(

Sose szabad feladni. Nem hiszem azt hogy hibás vagy. Lehet olyanokat nem veszel észre (tökre megértem) akik nem mernek feléd közelíteni. Talán látják kikkel ismerkedtél, és milyenek külsőre. Ők meg nem olyanok és lemondanak arról hogy akár hosszú távon is összeillhettek.

2021. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mivel nem kaptál semmilyen használható választ, így megválaszolom én a kérdésed.


Remélem azt nem hiszed, hogy a balszerencse vagy valamilyen elrontott világ következménye lenne az általad felvázolt és kellemetlen tartott történések sorozata.


Az állítod, hogy csak nagyon kevés férfi tetszik meg neked. És ez a gond. Miért van ez? Mert nem adsz esélyt másoknak.

Döntsd el, hogy mit szeretnél, és tegyél érte.

2021. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!