Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyan pasi tetszik meg, akivel úgysem jön össze semmi?

Figyelt kérdés

Már kezdek nagyon elszomorodni emiatt. Ritkán fog meg valaki, de ha mégis, akkor úgy igazán meg tud tetszeni az a személy.


Más is ennyiszer átéli a viszonzatlanságot vagy csak nekem nem jön össze semmi? Irigy vagyok, mikor valaki összejön a kiszemeltjével.


22/L


2021. jún. 12. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanígy vagyok :(


Biztos köze van annak ehhez az esetemben, hogy a legtöbb "jófogás" férfi már foglalt.

Illetve, hogy lehet nem állok készen mégsem kapcsolatra és tudatalatt ilyeneket vonzok be.

2021. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

"Más is ennyiszer átéli a viszonzatlanságot...?"

Ezerszer. Viszont több esetnél utólag nem is bánom, hogy nem jöttem be az illetőnek. Olyan is előfordult, hogy amikor ő megváltoztatta a véleményét és már jött volna, akkor én már visszahúzódtam előle, óvakodtam tőle.

Főleg az zavart, hogy láttam az előző párját...na ha ő ilyenekkel...akkor én kerülöm messziről.

2021. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Először is azt kell tudnod, hogy a párkeresésre nagyon igaz a mondás, hogy nem mind arany, ami fénylik. Ha valaki tetszik nekünk, az csak egy első benyomás alapján történik. A szerelemre vágyó ember hajlamos arra, hogy külső tulajdonságok és néhány felszínes lelki benyomás alapján rávetítse az ideálját a másikra. Ha viszonzást is nyer a vonzalom, a legtöbbször ez kiábránduláshoz és csalódáshoz vezet. Vagyis a kiszemeltjeid nagy többségükben egészen mások, mint amilyennek gondolod őket. Így azzal, hogy visszautasítást kapsz tőlük, a legtöbb esetben egy súlyos, traumatikus csalódástól kíméltek meg.


A másik, amit szerintem fontos észben tartani, hogy a nők férfiideálja meglehetősen egységes (az biztos, hogy egységesebb, mint a férfiak nőideálja). Ebből egyenesen következik, hogy vannak férfiak, akik ha akarnak, minden ujjukra kaphatnak egy-egy nőt, és ennek tudatában is vannak, sőt általában éreztetik is ezt az aktuális partnerükkel. Ilyen férfival összejönni olyan, mint Démoklész kardja alá önként beállni: bármikor, akár ok nélkül is ejthet téged, hiszen állandó csábításnak van kitéve; s ennek nagyon kevesen tudnak ellenállni.


Egyszóval én azt tanácsolom neked, hogy ne csak a kiszemeltjeiddel ismerkedj, akik annyira nagyon tetszenek, mivel valószínűleg épp ők azok, akik sok más nőnek is tetszenek. Meg lehet szeretni olyan férfiakat is, akik nem vesznek le rögtön a lábadról, s az érzelmi biztonság terén hosszabb távon jobban is jársz így. A lassan kibontakozó vonzalom általában még tartósabb is, mint a fellángolások.

2021. jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanez van valami is mindig..:(
2021. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
*nálam is
2021. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azert mert olyan tetszik aki masnak is mas tobbet nyujt/ramenosebb.
2021. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Mert top férfiakra buksz csak, marha nagy rejtély.
2021. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Majd összejön neked is. Türelem.
2021. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
És az eddigiek akik megtetszettek neked, náluk mi volt a probléma, miért nem jöhetett össze semmi?
2021. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigy legyél, hanem kicsit tuningold fel magad. Olyan lehetsz, mint a bajszos biológus ismerősöm, akinek top pasi kell meg izmos, miközben a csaj egy ápolatlan, szőrös, kapafogú bányarém. Érdekes, nekem ilyenem nem volt eddig. Általában kölcsösen vonzódtunk egymáshoz. Mondjuk én hozzám hasonlókhoz vonzódom, javaslom neked is ezt. Döntsd el, hogy mi a fontos a srácban. Ha az, hogy izmos legyen, akkor neekd is legen jó alakod. Ha az, hogy helyes, jóképű legyen, akkor nem árt, ha neked is szép az arcod. De azt ugye nem várjuk el senkitől sem, amit magunk nem tudunk viszonozni. És ezt nőként írom.
2021. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!