Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsőnek meg tetszem a fiúknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőnek meg tetszem a fiúknak, viszont amilyen gyorsan meg tetszettem nekik olyan gyorsan ki is ábrándulnak belőlem. Mindig elijesztem magamtól, azt aki tetszik. Mit tudnék tenni, hogy ez ne maradjon így?

Figyelt kérdés
Elég semmilyen a kapcsolatom a szüleimmel. Meg kiskoromban elváltak aztán éli mind a kettő a maga életét. Újra házasodtak, engem meg elfelejtettek. Ezen már tovább tudok lépni. Viszont úgy érzem talán ez hat ki a kapcsolataimra. Mit tudnék tenni, hogy végre normális kapcsolataim legyenek.
2021. jan. 12. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
A kérésből nem derül ki, hogy mikre szoktak panaszkodni, mi szokott lenni a gondjuk? Mert nyilván azon kéne változtatni
2021. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindent nem foghatsz erre. A személyiségeddel nincs semmi egyéb gond? Tuti? Na utána jöhet a gyerekkor miatti hüppögés.
2021. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván nem is arra akarom fogni. Csak benne van gondolom. Szeszélyes vagyok nagyon. Egyik pillanatban kedves másikban meg szörnyű. És ezeket a düh kitöréseket nem tudom kezelni. Olyan fél éve veszem ezt észre magamon. Előtte sose volt ilyen, mindig magamban tartottam minden érzésem. Nem tudom hogy változtattam így meg.
2021. jan. 12. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
A hormonjaid csekkoltasd, én azt figyeltem meg magamon, és ismerősökön, hogy a ciklus eléggé befolyásolja a dolgokat. De egyébként vagy egészségügyileg nem vagy rendben, vagy pszichológus kell. De nyilván kontrollálnod kell magad, mert így jogosan lépnek le a srácok.
2021. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg is van a válasz. Ha egyik pillanatról tündérből sárkánnyá válsz azt még egy haver se nagyon tolerálja, nem hogy egy pár. A következő kapcsolatod előtt tanulj egy kis indulatkezelést. Nagyon sok infót találsz erről a neten, keress rá.
2021. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Találkoztam hasonló lánnyal, egyik pillanatban megőrült értem, utána meg le sem szart, tönkre is vágott :)


Keress rá a bipolaritásra, ha úgy gondolod rád illik akkor esetleg foglalkozz ezzel.

2021. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába olvasok utána. Hiába tudom elméletben jól. Ha egyáltalán nem tudom alkalmazni utána. Annyira magamra tudom venni a legkisebb dolgokat is, olyan bántónak tudom felfogni, hogy legszívesebben sírnék.
2021. jan. 12. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha hiába olvasol utána, úgysem tudod alkalmazni az olvasottakat, akkor miért akartad, hogy leírjuk a válaszainkat, ha azokat elolvasva sem jutsz sehová??🧐🤯
2021. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hátha tud valaki valami jót mondani.
2021. jan. 13. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:

De azt mondtad, hogy nem tudod alkalmazni az olvasottakat. Szóval hiába mondunk valaki tök jó megoldást, azt sem fogod tudni alkalmazni!

De akkor megpróbálom: Ha egyik pillanatról a másikra szörnyűvé válsz, azt nyilván senki sem fogja elviselni, vagyis magadon kéne dolgozni, rájönni arra egy kis önismerettel, hogy miért is van ez nálad, aztán önfejlesztéssel előrébb lépni.

pl lehet, hogy bizonytalanság vagy önbizalom hiány miatt vagy ilyen, de mivel nem ismerünk nem fogunk tudni erre válaszolni. Rengeteg önismereti és önfejlesztő könyv van, keres rájuk és válaszd ki a legszimpatikusabbakat

2021. jan. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!